REKLAMA:
Termy Cieplickie strefa Fitnes
KFC Sniadania
aplauz nieruchomosci
DODAJ OGŁOSZENIE na 24jgora.pl
24jgora.pl - Najlepszy portal w mieście.

W celu dodania ogłoszenia proszę wypełnić poniższy formularz oraz zapoznać się z regulaminem dodawania i publikowania ogłoszeń.* Kontakt / Telefon:


* Kategoria:


* Tytuł ogłoszenia:


* Treść ogłoszenia:


DODAJ ZDJĘCIA

Zdjęcie główne:

2 zdjęcie:

3 zdjęcie:

4 zdjęcie:

5 zdjęcie:

REGULAMIN DODAWANIA I PUBLIKOWANIA OGŁOSZEŃ


1. Zamieszczając swoje ogłoszenie, oświadcza się że treść regulaminu jest znana i w pełni akceptowana.
2. Umieszczając ogłoszenie oświadcza się, że jest się właścicielem oferowanego przedmiotu w przypadku ogłoszeń sprzedaży, wynajmu lub dzierżawy. W przypadku pośredników sprzedaży lub wynajmu należy o tym fakcie poinformować w opisie oraz OBOWIĄZKOWO podać numer licencji zawodowej Posrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy związanej z przedstawianą ofertą.
3. Właściciel serwisu ma prawo odmówić publikacji ogloszenia nie podając przyczyny.
4. Dodanie ogłoszenia do naszego serwisu jest darmowe, opłaty pobierane są tylko za wyróżnienie ogłoszenia płatne usługą SMS Premium.
5. Ogłoszenie dodawane jest na okres 30 dni od daty jego wystawienia.
6. Użytkownik umieszczając ogłoszenie w serwisie oświadcza, że jego treść jest prawdziwa, a dołączone pliki graficzne są jego własnością lub posiada zgodę na umieszczanie zdjęć w dowolnych serwisach. Klient bierze na siebie pełną odpowiedzialność za publikację zdjęć i treść.
7. Serwis nie odpowiada za treść oraz za wiarygodność informacji publikowanych w ogłoszeniach oraz nie jest zobowiązany do weryfikacji ich prawdziwości.
8. Zamieszczone oferty oraz dołączone pliki graficzne muszą być legalne i zgodne prawem polskim i międzynarodowym.
9. Każdy użytkownik ma prawo do zamieszczenia wielu ofert według jego potrzeby.
10. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do funkcjonowania serwisu oraz w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o "Ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)
11. Użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie drogą e-mail na podany w formularzu rejestracyjnym adres informacji oraz zapytań.
12. Informujemy, że serwis ogłoszeniowy 321ogloszenia.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapisują one informacje konieczne do utrzymania sesji oraz potrzebne do celów statystycznych i reklamowych. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies.
13. Właścicielem serwisu jest Woskar Sp.J.
14. Serwis ogłoszeniowy nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników podanych podczas dodawania ogłoszenia lub wykupienia banera reklamowego.
15. Jeśli nie zgadzasz się z Regulaminem i Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów i nie dodawać ogłoszeń.

USŁUGI SMS PREMIUM
1. Regulamin Usług i Serwisów SMS.
2. Formularz składania reklamacji usługi SMS Premium.

REKLAMA:
Do góry