REKLAMA:
Termy Cieplickie strefa Fitnes
KFC Sniadania
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci
ZAPOWIEDZI
     DZIŚ
     JUTRO
     POJUTRZE
     Wszystkie
INFORMATOR
GAZETKA
POLITYKA PRYWATNOŚCI LIGA TYPERA
Informacja z dnia: 2018-05-25

POLITYKA PRYWATNOŚCI „LIGA TYPERA”

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać swoją zgodę. Drogi Użytkowniku, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Korzystanie z „ligi typera” jest możliwe jedynie w przypadku akceptacji przez Użytkownika zasad Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z Serwisu oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności i używanie plików cookies. Brak akceptacji zasad Polityki Prywatności oznacza konieczność opuszczenia portalu. Udostępnianie portalu odbywa się w poszanowaniu prywatności Użytkowników. Ochrona danych osobowych Użytkowników jest dla Nas szczególnie istotna.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach zna jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018r. 

O JAKICH DANYCH MÓWIMY?

Mówimy o Twoich danych osobowych, zbieranych podczas rejestracji oraz inne dane zbierane zgodnie z polityką prywatności serwisu 24jgora.pl

KTO BĘDZIE ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH ?

Administratorem Twoich danych będzie Portal 24jgora.pl  „WOSKAR Z WOŚ J WOŚ I JANULEWICZ SPÓŁKA JAWNA”, ul. Żołnierska 89, 58-562 Podgórzyn

DLACZEGO CHCEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE OSOBOWE ?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe aby móc Cię zidentyfikować w zabawie „Liga Typera”

KOMU SĄ PRZEKAZYWANE TWOJE DANE OSOBOWE ?

Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.

Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby.

Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane tylko sponsorom i dopiero w związku z realizacją nagrody.

TWOJE PRAWA W STOSUNKU DO DANYCH.

Masz prawo zażądać dostępu do danych, sprostowania ich lub usunięcia czy ograniczenia ich przetwarzania.

 

Możesz także wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub zgłosić sprzeciw.

 

PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA DANYCH

Dane osobowe przetwarzane są według zasad zgodnych z obowiązującymi przepisami. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią umowy o ich świadczenie. Głównie są to regulaminy lub dokumenty podobne dostępne w usługach, z których korzystasz.

W przypadku naruszenia ochrony danych informowane są stosowne organy zgodnie z obowiązującym prawem.

JAK WYGLĄDA DOKŁADNIE POZYSKIWANIE DANYCH ?

Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:

1. INFORMACJE W FORMULARZACH.

Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.

Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP)

Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.

Dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego.

Dane podane w formularzach mogą być przekazane podmiotom technicznie realizującym niektóre usługi – w szczególności dotyczy to przekazywania informacji o posiadaczu rejestrowanej domeny do podmiotów będących operatorami domen internetowych (przede wszystkim Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa j.b.r – NASK), serwisów obsługujących płatności lub też innych podmiotów, z którymi Operator Serwisu w tym zakresie współpracuje.

2) INNE DANE

Jako , że zabawa „Liga Typera” jest częścią serwisu 24jgora.pl, zbierane są również inne dane zgodnie z polityką prywatności serwisu 24jgora.pl.

 

 

695
polecane przez 24jgora.pl
REKLAMA:
Do góry