REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

JUST SWIM Jelenia Góra - to już pięć lat !

2014-08-21 11:29:34
Klub Pływacki Just Swim Jelenia Góra działa już od pięciu lat.
fot.


data='kampanie/24jgora700x110nmf.swf' width='700' height='110'>

 

Zrzesza aktualnie blisko czterystu zawodników we wszystkich sekcjach. Pływacy zaznaczyli swój udział pozytywnymi akcentami w zawodach rangi światowej, krajowej oraz regionalnej odnosząc liczne sukcesy. Dzieci wielokrotnie stawały na podium, zdobywając swoje pierwsze medale w rywalizacji z rówieśnikami. Najstarsi zawodnicy Just Swim Jelenia Góry dzielnie walczą na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski i na Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategoriach masters różnych grup wiekowych zdobywając wiele medali, również tych z najcenniejszego kruszcu. Możemy się już pochwalić rekordzistami Polski.

 

            Najważniejsza jest jednak atmosfera panująca wśród zawodników, którzy nawzajem się wspierają, pomagają sobie i wzajemnie się dopingują tworząc zgrany zespół mimo, że pływanie to sport indywidualny. Na zawodach każdy płynie po swoim torze, daje z siebie wszystko aby na mecie znaleźć się jak najszybciej. Na co dzień zawodnicy przyjaźnią się, podczas treningów razem wchodzą do basenu i realizują zadania pracując nad kondycją, siłą i szybkością a przede wszystkim nad techniką aby ciągle się doskonalić.

 

            Wszystkim przyświeca motto, o którym nikt nigdy nie zapomina: „PŁYWAM BO LUBIĘ!” i niech tak zostanie już na całe życie dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa.

 

Nie umiesz pływać? Chcesz poprawić swoją technikę lub kondycję?

 

            Po to jesteśmy – my Cię tego nauczymy, poprawimy Twoją kondycję oraz technikę! Profesjonalna, wykształcona kadra trenerska zarazi Cię pasją i miłością do tego pięknego sportu!

           

            Aktywność ruchowa w wodzie hartuje ciało, doskonali sprawność i gibkość. W czasie pływania pracują wszystkie mięśnie, sylwetka staje się harmonijnie rozbudowana, odciążony jest kręgosłup i stawy, a horyzontalna pozycja ciała sprzyja lepszemu krążeniu krwi. Jest to sport ogólnorozwojowy, który może stać się bazą dla wszystkich innych dyscyplin. Codzienne treningi, wyjazdy na obozy, starty w zawodach to ciąg zdarzeń dążących do wcześniej postawionego celu. Pływanie poza niezliczonymi walorami zdrowotnymi silnie kształtuje osobowość i charakter. Uczy wygrywać ale także i przegrywać z godnością oraz honorem, uczy żyć!  

 

            Wakacje minęły i wszyscy wypoczęci z uśmiechem wkraczamy w nowy sezon. Pełni optymizmu i chęci do pracy z wiarą w kolejne znaczące sukcesy.

 

 

 

            KLUB PŁYWACKI JUST SWIM JELENIA GÓRA OGŁASZA NABÓR :

 

  •  nauka pływania dla dzieci;

  •  doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży;

  •  trening sportowy dla dzieci i młodzieży;

  •  nauka, doskonalenie oraz trening dla osób dorosłych.

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Pierwsza godzina bezpłatna!

 

 

Zapisy: Rafał Bancewicz +48 790 219 044, klub@justswim.pl

 

 

 

 

Galeria Zdjęć ( 7 )
^^ zamknij galerię

Autor: Just Swim | Data publikacji: 2014-08-21 11:29:34
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
176 | 1955

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 3 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry