REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci

Zapowiedź spotkań IV ligi dolnośląskie, klasy okręgowej i A-klasy

2018-10-05 12:13:43
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
W najbliższy weekend (6-7 października) rozegrane zostaną spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej zestaw par.
fot. Adrian Klimas

 

IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

sobota, 6 października 2018:

Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom, godz. 15:00
Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów, godz. 15:00
3KF Włókniarz Mirsk - Victoria Ruszów, godz. 15:00
Orla Wąsosz - Górnik Złotoryja, godz. 15:00

niedziela, 7 października 2018:

Apis Jędrzychowice - BKS Bolesławiec, godz. 11:00
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Rudna, godz. 15:00 w Legnicy
Odra Ścinawa - Prochowiczanka Prochowice, godz. 16:00

Pauzuje Stal Chocianów.


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 6 października 2018:

Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa, godz. 15:00
Gryf Gryfów Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 15:00
Piast Wykroty - Cosmos Radzimów, godz. 15:00
Granica Bogatynia - Łużyce Lubań, godz. 15:00
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Bolków, godz. 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Włókniarz Leśna, godz. 16:00
Stella Lubomierz - Chrobry Nowogrodziec, godz. 16:00

niedziela, 7 października 2018:

Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra, godz. 15:00


 

A-klasa

 

grupa I:

niedziela, 7 października 2018:

Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica, godz. 11:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Halniak Miłków - Orzeł Wojcieszów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Olimpia Kowary, godz. 11:00
Czarni Strzyżowiec - Pogoń Wleń, godz. 15:00
Budowlani Wojcieszów - Czarni Przedwojów, godz. 15:00

grupa II:

sobota, 6 października 2018:

Czarni Lwówek Śląski - Granica Miłoszów, godz. 15:00
Iskra Łagów - Chmielanka Chmieleń, godz. 16:00
LZS Kościelnik - Błękitni Studniska Dolne, godz. 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Piast Zawidów, godz. 16:00

niedziela, 7 października 2018:

Pogoń Markocice - KS Stara Kamienica, godz. 15:00
WKS Żarki Średnie - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Olsza Olszyna - Zjednoczeni Porajów Kopaczów, godz. 15:00

grupa III:

sobota, 6 października 2018:

GKS Iwiny - Twardy Świętoszów, godz. 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Orzeł Gościszów, godz. 16:00

niedziela, 7 października 2018:

KS Łąka - Rybak Parowa, godz. 11:00
LKS Ocice - GKS Gromadka, godz. 15:00
LZS Brzeźnik - LZS Łaziska, godz. 15:00
KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00
Leśnik Osiecznica - Górnik Węgliniec, godz. 15:00

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2018-10-05 12:13:43
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
169 | 525

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 5 + 7 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Ziemowita, Jana, Pawla.
REKLAMA:
Do góry