REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Forum kooperacji firm - trwają zapisy!

2018-09-14 12:44:52
Bez otwartości na współpracę nie ma innowacyjnych rozwiązań. Dlatego tak ważna jest wzajemna wymiana doświadczeń między Partnerami.
fot. KARR S.A.

 

Piotr Miedziński- Prezes Karkonoskiej Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego– Marszałek Województwa Dolnośląskiego zapraszają do wzięcia udziału w 25. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm. To największa giełda kooperacji w Polsce dla branży technicznej, logistycznej i IT.. Służy przede wszystkim mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Tegoroczne Forum będzie tym wyjątkowe, że do udziału w Forum zostali zaproszeni eksperci, których wiedza i praktyka, pomoże przedsiębiorcom jeszcze lepiej odnajdywać się w meandrach współczesnego biznesu. Jedną z prelegentek będzie Joanna Janowicz - doradca biznesowy i strateg marki z wystąpieniem z prelekcją dotyczącą budowania marki. A Mateusz Biernacki z RekinySukcesu.pl wyjaśni na czy polega „ E-marketing kreatywny – narzędzia analityczne i trendy w zagranicznych relacjach handlowych”.

Naprawdę warto być z nami 24.10.2018 r. Zapisy na www.karr.pl do 20 września. Udział w forum jest bezpłatny.

Projekt „Wsparcie transgranicznej i wspierającej innowację współpracy na polsko - saksońskim pograniczu” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

 


Autor: KARR S.A. | Data publikacji: 2018-09-14 12:44:52
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
90 | 192

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 2 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry