REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Złoto i srebro w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Polski w badmintonie

2018-08-29 09:05:01
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Bardzo udane rozpoczęcie drugiej części sezonu w wykonaniu jeleniogórskich badmintonistów.
fot. AC

W miniony weekend w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski w badmintonie w kategoriach młodzik młodszy, młodzik, junior młodszy oraz junior z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Na starcie nie zabrakło województwa dolnośląskiego, w którego składach zagrali jeleniogórscy badmintoniści. KS CHOJNIK Jelenia Góra reprezentowali kat. młodzik - Radosław IBERSZER, Maja GRZANKA, Martyna TATAREK, kat. junior młodszy - Otylia POTKAŃSKA, Gabriela SOKOŁOWSKA, Dominika CHOJNACKA, Kacper GÓRNIAK, Piotr HEINKE oraz w kat. junior Łukasz CIMOSZ, Maciej CHOJNACKI i Marcin JANKOWIAK.

Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem Dolnego Śląska. W kategorii junior młodszy jeleniogórzanie wraz z pozostałymi zawodnikami z drużyny zdobyli srebrny medal zostając Wicemistrzami Polski.

Niedziela okazała się jeszcze szczęśliwsza dla zawodników jeleniogórskiego CHOJNIKA grających w kategorii junior tj Łukasza, Maćka i Marcina bowiem zdobyli oni złoty medal i tytuł Mistrzów Polski.

"Ciszę się bardzo z medali w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Polski. Co do kolejnego medalu Łukasza CIMOSZA już się "troszkę" przyzwyczaiłem ale dla Piotrka HEINKE, Kacpra GÓRNIAKA (srebro)  i Marcina JANKOWSKIEGO (złoto)  to pierwsze medale tej rangi z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że to ich początek w kolekcjonowaniu kolejnych medali Mistrzostw Polski. Gratuluje serdecznie wszystkim chłopakom" - skomentował Adam SŁOMKA trener w KS CHOJNIK Jelenia Góra i jednocześnie trener koordynator województwa dolnośląskiego. 

Galeria Zdjęć ( 6 )
^^ zamknij galerię

Autor: AC | Data publikacji: 2018-08-29 09:05:01
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
130 | 355

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 9 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita.
REKLAMA:
Do góry