REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Bez prawa jazdy i (prawdopodobnie) pod wpływem narotyków

2018-08-14 11:35:49
Policjanci zatrzymali 31-latka, który nie zatrzymał się kontroli drogowej, nie posiadał uprawnień do kierowania oraz niewykluczone, że kierował autem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna przyznał się, że wcześniej zażywał narkotyki. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
fot.

 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mieszkańca Zgorzelca podejrzanego między innymi
o niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem bez uprawnień,
a także wywieranie groźbą wpływu na czynności służbowe funkcjonariusza Policji. Niewykluczone, że mężczyzna kierował również pojazdem będąc pod wpływem narkotyków.

11 sierpnia 2018 roku około godziny 19.42 policjanci pełniąc służbę w Staniszowie zauważyli pojazd marki Renault, którego kierowca na ich widok gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Dali mu sygnał do zatrzymania jednak kierowca nie reagował i zaczął uciekać w kierunku Mysłakowic. Policjanci ruszyli w pościg za wskazanym pojazdem mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. W Mysłakowicach pojazd wjechał w drogę bez przejazdu, a cofając uderzył w stojący za nim radiowóz. Tam też został zatrzymany. Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec Zgorzelca, bez uprawnień do kierowania, gdyż prawo jazdy zostało mu zatrzymane kilka miesięcy wcześniej i niewykluczone, że mężczyzna kierował autem pod wpływem narkotyków. W trakcie czynności był bardzo nerwowy, i jak sam przyznał wcześniej zażywał narkotyki. W związku tą sytuacją pobrano mu krew do badań.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna 13 sierpnia br. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

podinsp. Edyta Bagrowska

 


Autor: KMP JG | Data publikacji: 2018-08-14 11:35:49
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
572 | 1798

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry