REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Za nami XXII Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu

2018-08-14 08:39:15
Cztery dni wyświetlania filmów, spotkania z aktorami i reżyserami, spora dawka śmiechu, dużo emocji podczas zawodów sportowych a wszystko to okraszone swojską muzyką. XXII Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu przeszedł do historii.
fot. lwowecki.info

 

OFFK w Lubomierzu to nie tylko wprowadzone w ostatnich latach i cieszące się coraz większa popularnością wydarzenia sportowe, czy tradycyjne spotkania z aktorami, albo zwiedzania muzeów, czy kościoła. OFFK to także rozrywka, a tej w niedzielne popołudnie w Lubomierzu nie zabrakło. 
 





Sporą dawkę śmiechu dostarczył publiczności turniej „Aktorzy kontra Swojacy o cegiełkę do rewitalizacji miasteczka”, w którym to zawodnicy m.in. zbierali wśród publiczności pieniądze na rewitalizację miasta, szukali cegieł do budowy, czy zmagali się z namalowaniem Miasta po zmianach. 
 
 
 



 
 
Festiwalowa publiczność znakomicie bawiła się podczas występu kabaretu PaKa. Salwy śmiechu i gromkie brawa, które słychać było „Pod kasztanami” potwierdzają, iż zaproszenie do Lubomierza jeleniogórskiej formacji to był strzał w dziesiątkę. Kabaret w swoich skeczach nawiązywał do bieżących wydarzeń politycznych i obyczajowych utrzymując przez cały czas znakomity kontakt z lubomierską publicznością.
 





Dobra rozrywka, to także muzyka, której również nie zabrakło. Do zabawy zachęcały Barwny występ wokalno- taneczny gości z Ukrainy, genialny recital Beaty Olgi Kowalskiej, pt.: „Damy piosenki”, czy disco polowe rytmy w wykonaniu zespołu Avangarde, który to zespół w ostatnim czasie do utworu "ONA JEST MOJA NIE TWOJA" nakręcił znakomity teledysk w Bolesławcu.
 

 




 

Co istotne, to przez cały czas trwania Festiwalu organizatorzy na każdym kroku podkreślali, iż tegoroczna impreza jest mocno okrojona, a to z powodu rozpoczęcia procesu rewitalizacji. Ten proces jest już na etapie rozstrzygnięć przetargów. Wkrótce na place budowy wejdą wykonawcy. I za rok Festiwalowi goście będą mogli podziwiać lubomierski rynek w zupełnie innej szacie. 
 

Autor: lwowecki.info | Data publikacji: 2018-08-14 08:39:15
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
151 | 490

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry