REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci

OBÓZ MOS JAKO CAMP - edycja lato 2018

2018-07-18 08:16:23
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
W dniach 30.06.-07.07.2018r. w nadmorskiej Pogorzelicy odbył się pierwszy Camp piłkarski organizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. Wraz z koordynatorami projektu Jarosławem Wichowskim ( MKS Włókniarz Mirsk) oraz Bartoszem Królikowskim(MKS Karkonosze Jelenia Góra) nad morze udała się grupa 40 młodych piłkarzy z regionu jeleniogórskiego.
fot. organizator

 

Cieszymy się, iż nasz pomysł spotkał się z aż tak dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców z naszego okręgu. Sportowcy mieli możliwość przebywania w malowniczo położonym ośrodku Manta znajdującego się blisko plaży. Myślę, iż nasi podopieczni nie mogli narzekać na nudę. Codzienne treningi piłkarskie o szerokiej tematyce na obiektach Osiru Niechorze oraz treningi przygotowania fizycznego z wykorzystaniem boiska znajdującego się na terenie obiektu oraz plaży wypełniały czas.Mieliśmy również możliwość odbycia gry kontrolnej z Deltą Warszawa. Zgodnie z zapowiedzią lektor języka angielskiego pan Dariusz Pal przeprowadzał zajęcia o tematyce Football Theme. Ta dodatkowa dawka wiedzy z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój obozowiczów. Lekcje były prowadzone zarówno w formie klasowej jak i na zewnątrz a także jeden z treningów prowadzony był po części w języku angielskim. Nie zabrakło wykładów na temat samej taktyki w piłce nożnej oraz motywacji i współpracy w zespole. Znaleźliśmy również czas na treningi mentalne często pomijane w klubach piłkarskich oraz na testy Functional Movement Screen (FMS). Staraliśmy się sport połączyć z dodatkowymi atrakcjami i nie zabrakło wspólnego ogniska, zajęć na ściańce wspinaczkowej czy też wspólnych wyjść na lody.Odbyło się wiele dodatkowych konkursów i zabaw z nagrodami. Mieliśmy również możliwość wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy organizowanej przez firmę Control Life. Na koniec obozu piłkarze brali udział w wycieczce do Trzęsacza skąd wróciliśmy koleją wąskotorową. Podsumowaniem obozu było wręczenie koszulki AS Monaco ufundowanej przez Kamila Glika dla najlepszego obozowicza Wiktora Różnickiego. Koszulka była jedna za to każde dziecko otrzymało książkę biografie Kamila Glika- Liczy się charakter. Był to z pewnością bardzo owocnie spędzony czas zarówno dla nich jak i dla nas. Naszym celem było jeszcze głębsze zarażenie pasją do piłki nożnej i do sportu oraz rozwój indywidualny każdego uczetnika obozu. Nie chodziło nam tylko o rozwój stricte piłkarski ale także społeczny i mentalny. Jeszcze raz dziękujemy kadrze szkoleniowej panu Dariuszowi Morawskiemu i panu Grzegorzowi Królikowskiemu za pomoc w realizacji projektu. Dziękujemy także dyrektorowi MOS panu Ireneuszowi Taraszkiewiczowi, a także naszym partnerom firmie Jako z dyrektorem panem Tomaszem Mojsą oraz firmie Euro90TravelMarekCiechanowski za dobre serce. Na koniec wielkie podziękowania dzieciom za godną do naśladowania postawę na obozie oraz rodzicom za zaufanie. Już teraz zachęcamy do udziału w edycji zimowej MOS JAKO CAMP w Polanicy Zdrój w pierwszym tygodniu ferii.Szczegóły pod numerem telefonu Jarosław Wichowski 502471954 i Bartosz Królikowski 606469718. Liczba miejsc ograniczona!!!

TRENER Wichowski i Królkowski

Galeria Zdjęć ( 32 )
^^ zamknij galerię

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: organizator | Data publikacji: 2018-07-18 08:16:23
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
305 | 938

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 5 + 3 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Ziemowita, Jana, Pawla.
REKLAMA:
Do góry