Do groźnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 3 w Kaczorowie gdzie zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba jest ranna.
Jeden z samochodów po zderzeniu dachował. Droga jest całkowicie zablokowana. Tworzą się spore korki.
Komunikaty z tego zdarzenia cały czas przekazywane były na kanale "jelenia112" w aplikacji "Zello PTT Walkie Talkie". Nie zwlekaj. Zainstaluj apkę a będziesz zawsze na bieżąco. Dzięki tej aplikacji żadna ważna informacja was nie ominie. Kierowcy wzajemnie informują się o zagrożeniach i utrudnieniach na drodze. Przekazywane są komunikaty głosowe i własnie to jest przewaga nad innymi aplikacjami. Tutaj konkretnie możemy dopytać o dane zdarzenie. Jeśli coś nie usłyszymy możemy też odsłuchać w historii. Rewelacyjna aplikacja, która w 100 % zastąpi wam CB radio. Nie zwlekaj i dołącz już teraz. Zello - Polska112
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A gdzie był ten co jest 30 lat w branży i ostatnio w klapkach lata??? On by im wszystkim pokazał jak można szybko odblokować drogę, mimo, że zostało mu 1 auto a reszta to złom...
Stałem wczoraj ponad godzinę w tym korku, po czym okazało się z musiałem zawrócić i szukac objazdu. Potwierdzam brak organizacji służb, które powinny przekierowywać ruch objazdami na poprzedzających wypadek skrzyżowaniach a nie zostawiać innych kierowców na tzw samowolkę.
W przypadku gdy jest śmiertelny wypadek ściągany jest prokurator. Pewnie czekali na info. ze szpitala.
Wystarczy jechać z prędkością dopuszczalną na tym odcinku a do takich sytuacji nie będzie dochodzić. Jedynym rozwiązaniem byłoby zastosowanie odcinkowego pomiaru prędkości z fotoradarami. Innego sposobu na cwaniaków-cebulaków za kierownicą niestety nie ma.
Czy ktoś z redakcji czyta te artykuły przed opublikowaniem? Od dłuższego czasu totalna żenada!
Odblokowane 22:50. Co można ustalac przez prawie 3 godziny???? Ze jedno auto przywaliło w drugie ? Szczyt możliwości strazy policji i innych amatorów usuwania kolizji i wypadków
Policja jest jak już coś się stanie, zero prewencji.
Adam , straż nie ma nic wspólnego z odblokowaniem i sprzątaniem drogi . Proponuje się troszeczkę douczyć
nieudolność służb strazy , policji , odpowiedzialnych za sprzatanie jest ogromna. Godz 22:15 dalej ruch jest zablokowany. Dno . Do szkoły najpierw nauczyć sie jak sie przeprowadza postepowanie powypadkowe . Nawet jakby zamkniecie drogi trwało do rana to i tak nic by nie wniosło jak amatorzy sie biorą za ustalanie przyczyn wypadku
Znowu debil zabrać uprawnienia dozywotnio
Do dyspozycji są dwa pasy do Jeleniej i jeden na Wrocław.... To naprawdę trzeba być cymbałem żeby doprowadzić do kolizji, wypadku. Ani ta skodzina ani kijanka nie ma czym jechać. Znowu ktoś przecenił siły, umiejętności na zamiary
czyżby znowu za szybko ? - kolejne dekle za kółkiem co nie szanują życia swojego,bliskich i innych uczestników ruchu
A gdzie był ten co jest 30 lat w branży i ostatnio w klapkach lata??? On by im wszystkim pokazał jak można szybko odblokować drogę, mimo, że zostało mu 1 auto a reszta to złom...
Stałem wczoraj ponad godzinę w tym korku, po czym okazało się z musiałem zawrócić i szukac objazdu. Potwierdzam brak organizacji służb, które powinny przekierowywać ruch objazdami na poprzedzających wypadek skrzyżowaniach a nie zostawiać innych kierowców na tzw samowolkę.
W przypadku gdy jest śmiertelny wypadek ściągany jest prokurator. Pewnie czekali na info. ze szpitala.