REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Notoryczny złodziej sklepowy.

2018-07-11 10:17:26
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży w jeleniogórskich sklepach. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 7 tysięcy złotych. Była to odzież, perfumy, alkohol oraz artykuły spożywcze na szkodę kilku jeleniogórskich sklepów i drogerii. Mężczyzna był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w jeleniogórskich sklepach. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
fot.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany od czerwca do lipca br. dopuścił się w Jeleniej Górze serii kradzieży w sklepach. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kradł odzież, drogie perfumy oraz alkohol i artykuły spożywcze. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 7 tysięcy złotych. Skradzione mienie później sprzedał przygodnie spotkanym osobom.

20-latek był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w jeleniogórskich sklepach. Kradnie , jak sam przyznaje „co mu wpadnie w ręce”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska


Autor: KMP JG | Data publikacji: 2018-07-11 10:17:26
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
225 | 731

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 3 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry