REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci

Ukradł samochód i prowadził go bez uprawnień mając ponad 2,6 promila

2018-06-11 10:33:05
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Okazało się, że prowadził skradzione auto nie mając uprawnień, a mając ponad 2,6 promila. Prowadząc samochód stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w inne auta, a następnie w ogrodzenie. Za swoje wyczyny, zatrzymany odpowie teraz przed sądem.
fot.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Kamiennej Góry. Jak ustalili policjanci, kierowca jadąc samochodem marki VW Transporter, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji z dwoma innymi autami.
 
Po zatrzymaniu okazało się, że 39 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry był pod silnym działaniem alkoholu. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,6 promila. Ponadto w trakcie kontroli drogowej policjanci ustalili, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, a auto, którym się porusza jest kradzione.
 
Teraz mężczyzna za włamanie do samochodu i jego kradzież oraz kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10. Dodatkowo zostanie ukarany za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej.


Autor: | Data publikacji: 2018-06-11 10:33:05
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
290 | 647

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 5 + 7 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry