REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci

Wyniki spotkań IV ligi, okręgówki i A-klasy

2018-06-01 12:52:08
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
W miniony weekend ( 2-3 czerwca ) rozegrane zostały spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej wyniki.
fot. Adrian Klimas

IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

niedziela, 3 czerwca, godz. 17:00 (wszystkie mecze)

 

Nysa Zgorzelec

-

Włókniarz Mirsk

Orla Wąsosz

-

Górnik Złotoryja

Apis Jędrzychowice

-

Odra Ścinawa

Sparta Grębocice

-

Olimpia Kamienna Góra

AKS Strzegom

-

Stal Chocianów

Olimpia Kowary

-

Górnik Boguszów-Gorce

Chrobry II Głogów

-

Karkonosze Jelenia Góra (TYPUJ WYNIK)

Sudety Giebułtów

-

Orkan Szczedrzykowice


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 2 czerwca

Granica Bogatynia - Woskar Szklarska Poręba 1-0
Victoria Ruszów - Pogoń Świerzawa 2-0
Orzeł Wojcieszów - Lotnik Jeżów Sudecki 0-2
GKS Warta Bolesławiecka - Cosmos Radzimów 1-1

Sparta Zebrzydowa - Gryf Gryfów Śląski 0-3 vo., 

TS Parzyce - Stella Lubomierz 0-3 vo.

 

 

 

 

 

 

BKS Bobrzanie Bolesławiec

-

Łużyce Lubań

3 czerwca, 11:00

Piast Wykroty

-

Hutnik Pieńsk

3 czerwca, 16:00


 

A-klasa

 

grupa I:

sobota, 2 czerwca 2018:

Piast Bolków - Lechia Piechowice, 6:0

niedziela, 3 czerwca 2018:

Halniak Miłków - Czarni Przedwojów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Budowlani Wojcieszów, godz. 11:00
Victoria Czadrów - Pogoń Wleń, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - KS Łomnica, godz. 15:00

Pauzują Czarni Strzyżowiec.

grupa II

sobota, 2 czerwca 2018:

Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne 1-6
Skalnik Rębiszów - Kwisa Świeradów Zdrój 0-5
Iskra Łagów - Piast Zawidów 0-2
LZS Kościelnik - Olsza Olszyna 2-2

niedziela, 3 czerwca 2018:

WKS Żarki Średnie - Włókniarz Leśna, godz. 12:00
Fatma Pobiedna - Pogoń Markocie, godz. 12:00
Czarni Lwówek Śląski - Zryw Bratków, godz. 16:00

grupa III

sobota, 2 czerwca 2018:

GKS Raciborowice - Górnik Węgliniec 0-3
Rybak Parowa - Chrobry Nowogrodziec 3-4
KS Stare Jaroszowice - GKS Iwiny 2-6

niedziela, 3 czerwca 2018:

KS Włodzice - LZS Łaziska, godz. 11:00
KS Łąka - Leśnik Osiecznica, godz. 11:00
GKS Gromadka - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 14:00
LKS Ocice - LZS Brzeźnik, godz. 15:00  

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2018-06-01 12:52:08
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
310 | 1040

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Rocha, Stefana, Joachima.
REKLAMA:
Do góry