Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Kolejne zwycięstwo trampkarzy KKS`u

2018-05-14 13:25:46
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Kolejne 3 punkty dopisali na swoje konto trampkarze KKS JELENIA GÓRA. W rozegranym w Kamiennej Górze meczu pokonali Olimpię, rewanżując się za jesienną porażkę u siebie 3:5.

Mecz zacżął się od stratybramki przez jeleniogórzan w 9 minucie po ładnym, trudnym do obrony strzale Kacpra Cygala.Zanim do tego doszło dwie 100% sytuacje zmarnowali Paweł Frankiewicz i Bartek Sikora.Po stracie bramki KKS dominował na boisku, ale brakowało wykończenia akcji celnym strzałem.Dopierow 31 minucie Dawid Gil przedryblował kilku przeciwników i w zamieszaniu piłka trafiła na głowę Szymka Nalewajczyka, który wyrównał na 1:1.Trzy minuty później Wojtek Świesiulski świetną akcją minął przeciwników i przytomnie dograł do Marcina Wolińskiego, a ten bez trudu pokonał bramkarza Olimpii.

Druga połowa była pod całkowitą kontrolą KKS, który stwarzał kolejne sytuacje bramkowe, ale skuteczność nie była ich mocną stroną w tym meczu. Cieszy kolejna wygrana w dobrym stylu, z trudnym przeciwnikiem.

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - KKS JELENIA GÓRA   1:3 (1:2)

1:0 - 9 min.Kacper Cygal, 1:1 - 31 min.Szymek Nalewajczyk, 1:2 - 34 min.Marcin Woliński, 1:3 - 41 min.Dawid Gil