REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci

Uczniowie i przedszkolaki zatańczyli poloneza

2018-05-13 16:26:10
Około 150 uczniów i przedszkolaków z cieplickich placówek, zatańczyło biało-czerwonego poloneza na Pl. Piastowskim w Cieplicach.
fot.

W ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości i wszystkich przedsięwzięć jakie podjęły placówki oświatowe w Cieplicach zorganizowano z udziałem szkół i przedszkoli wspólne zatańczenie poloneza.

-”Podczas spotkania w ramach organizowanych imprez z okazji obchodów 100 rocznicy niepodległości wpadłam na pomysł żeby zrobić integracyjnego poloneza angażując w to dzieci z przedszkoli i młodzież ze szkół. Wszyscy bardzo chętnie zareagowali na tę propozycję pozytywnie i stąd to całe przedsięwzięcie” - Anna Szydłowska Robak z-ca dyr. Zespołu Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze.

Przybyłych gości powitał Prezydent Miasta Marcin Zawiła, który oficjalnie dał sygnał do rozpoczęcia tańca. 74 pary rozpoczęły pokaz, który skwitowany został ogromnymi brawami. Nad wszystkim czuwał Jakub Kiślański nauczyciel z „Rzemiosł” i II LO w Cieplicach, który sprawił, że dzieci i młodzież w ciągu kilku godzin nauki poznała kroki naszego tańca narodowego.

-”Była to bardzo wdzięczna i mozolna praca. Dzieci były bardzo chętne do współpracy. Było mi bardzo miło z nimi pracować. Zajęło mi to bardzo dużo czasu, żeby nauczyć aż siedem placówek. Bardzo dziękuję za pomoc wszystkim paniom ze szkół i przedszkoli, które ćwiczył z dziećmi przygotowany przeze mnie układ.”- Jakub Kiślański nauczyciel z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych i II LO w Cieplicach.


 

Była to niewątpliwie wspaniała zabawa i miejmy tylko nadzieję, że tego typu imprezy na stałe zagoszczą w kalendarzu.

Galeria Zdjęć ( 21 )
^^ zamknij galerię

Autor: | Data publikacji: 2018-05-13 16:26:10
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
259 | 877

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry