REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Czy Rafał Szymański zostanie na fotelu przewodniczącego komisji kultury?

2018-04-14 12:24:20
Chcemy dać jasny sygnał, że nie godzimy się na takim poziom prowadzenia publicznej dyskusji jaki zaprezentował ostatnio przewodniczący Komisji Kultury rady miejskiej w Jeleniej Górze Rafał Szymański. Tak mówią radni którzy złożyli wniosek o zwołanie na najbliższy wtorek sesji nadzwyczajnej podczas której będą chcieli odwołać radnego z funkcji przewodniczącego Komisji Kultury.
fot. Portal Samorządowy

 

Przypomnijmy, że podczas zażartej a nawet wulgarnej dyskusji dotyczącej aborcji prowadzonej na publicznie dostępnym profilu w mediach społecznościowych, radny niespodziewanie napisał : "Macicę może Pani sobie wyciąć i wrzucić do kibla. W sumie to jakiś pomysł, bo chyba się Pani nie przyda." Polityk PiS, przy okazji celowo i wulgarnie przekręcił nazwisko kobiety. Po kilkudziesięciu godzinach radny przeprosił za ten wpis. Mówi radny Konrad Sikora : 

- Nie poddajemy pod ocenę kwestii ideowych w których zabrał głos kolega radny Szymański. Ma prawo je mieć, są one subiektywne, osobiste i tego nikt nie kwestionuje. Kwestionujemy natomiast z całą stanowczością formę jaką przybrała dyskusja na forach publicznych. Stawia to w złym świetle nei tylko wypowiedź Pana radnego ale całą radę miejską i myślę że uzasadnienie które w tej uchwale zawarliśmy jest wystarczające. Chcemy, jesli już mówimy o Jeleniej Górze w skali ogólnokrajowej - żebyśmy mówili pozytywnie. Chcemy w ten sposób wyrazić zdecydowaną dezaprobatę na taki poziom prowadzenia debaty publicznej. 

źródło : http://Muzyczneradio.com.pl

 

 


Autor: Muzyczneradio.com.pl | Data publikacji: 2018-04-14 12:24:20
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
328 | 839

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 5 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry