REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

W Mirsku powstaje przyjazne osiedle domów jednorodzinnych

2018-04-08 22:41:43
"Izerska Polana" - to nazwa kameralnego osiedla, którego budowa właśnie ruszyła. To niewątpliwie najpoważniejsza tego typu inwestycja w Mirsku od wielu lat a z pewnością w XXI wieku.
fot.

Grupa 3KF  realizująca inwestycję budowy osiedla  wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują domów w przyjaznym otoczeniu i z gotową infrastrukturą, dających poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. 

Koncepcja urbanistyczna zakłada budowę 6. komfortowych domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 134 m2, w zabudowie wolnostojącej na działkach o powierzchni ok. 1000m2. Odpowiednia skala budynków gwarantuje ład i uporządkowanie przestrzeni oraz sprawia, że cała inwestycja stworzy eleganckie i przede wszystkim przyjazne miejsce. Dużym atutem jest lokalizacja. Bezpośrednio na łonie natury z przepiękną panoramą Gór Izerskich.

- Izerska Polana w Mirsku, to idealna alternatywa dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku i  i odpocząć po pracy wśród izerskiej zieleni, ciesząc oczy widokiem gór. W szczególności dla rodzin z dziećmi oraz miłośników aktywnego wypoczynku. Zdecydowaliśmy się na takie powierzchnie domów i działek, ponieważ to obecnie tego typu nieruchomości to jedne bardziej poszukiwanych przez klientów.- mówi Jakub Śliwiński, Dyrektor generalny Grupy 3KF.

 

Cały teren nowego osiedla  to 45.000 m2   powierzchni. Warto wspomnieć, że na pobliskich terenach zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego będzie utworzona część rekreacyjna. Bliskie sąsiedztwo ośrodka narciarskiego Ski&Sun w Świeradowie Zdroju, szlaków rowerowych i licznych atrakcji turystycznych zachęca do aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Rosnące ceny mieszkań to jeden z czynników, który przeważnie sprawia  własny dom staje się rozsądną alternatywą – sugerują dane zebrane przez Open Finance. Takiemu trendowi  towarzyszy dziś też najwyższa od ponad 8 lat liczba domów, które Polacy zaczęli budować na własne potrzeby. Oferta Grupy 3KF doskonale wpisuje się w takie oczekiwania, będące jednocześnie efektem kompromisu pomiędzy odległością od miasta i ceną.

 

Grupa 3KF to spółka istniejąca od 2013 roku, działająca w branży nieruchomości. Trzy podstawowe profile jej działalności to budowa, adaptacja i zarządzanie obiektami mieszkalnymi położonymi na terenie województwa dolnośląskiego.  Do grupy 3KF należą podmioty wykonujące wszelkie remonty, budowy czy adaptacje, podmioty zarządzające nieruchomościami grupy oraz podmioty realizujące budowę osiedla  domów jednorodzinnych.

 

 

 

 

Galeria Zdjęć ( 6 )
^^ zamknij galerię

Autor: | Data publikacji: 2018-04-08 22:41:43
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
503 | 1723

REKLAMA:
Do góry