REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

Woskar Szklarska Poręba remisuje z Pogonią Świerzawa

2018-04-07 23:34:06
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Woskar Szklarska Poręba podzielił się punktami z Pogonią Świerzawa w spotkaniu 19 kolejki ligi okręgowej.
fot. Robert Kotecki

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli (Pogoń jest 12. a Woskar 13.) i dało się ten zbliżony poziom zauważyć na boisku w Wojcieszycach. Spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Pogoń częściej utrzymywała się przy piłce ale niewiele z tego wynikało. Woskar grał zrywami, starając się kontratakować. Do przerwy jednek przeszło setka kobiców bramek nie zobaczyła. 

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Po godzinie gry, gospodarze dość niespodziewanie objęli prowadzenie. Po serii wykonywanych pod rząd rzutów rożnych, piłka w końcu odnalazła w polu karnym Łukasza Kowalskiego. Doświadczony napastnik miejscowych, sprytnym i jednocześnie bardzo precyzyjnym strzałem po przekątnej umieścił piłkę w siatce.

Pogoń poderwała się do ataków ale długo biła głową w mur. Istotne dla przebiegu meczu wydarzanie miało miejsce w 71 min. Obrońca Woskara, Jarosław Pędzich, niezadowolony z decyzji arbitra, który przyznał rzut z autu gościom, popchnął jednego z rywali. Za to niesportowe zagranie otrzymał żółtą kartkę. A ponieważ był to już drugi kartonik tego koloru jaki ujrzał w tym spotkaniu, musiał opuścić plac gry. 

Osłabiona defensywa gospodarzy zaczęła się gubić. W 79. min. po rzucie rożnym, pozostawiony bez opieki Piotr Gajek silnym strzałem nie dał Kosińskiemu. W końcówce goście ze Świerzawy byli zdecydowanie bliżsi wygranej ale zawiodła skuteczność. 

Woskar Szklarska Poręba/Wojcieszyce - Pogoń Świerzawa 1:1 (0:0)

1:0 Kowalski 61 min; 1:1 Gajek 79 min

Woskar - Kosiński - Lisowski, Pędzich, Pytel, Brożyna - Jahn, Saniuk, Klimek, Michałek - Rudnicki, Kowalski  (rez. Micek, Walczak, Biernacki, Kuncewicz, Ziółkowski, Kruczek)

Pogoń - Kłobucki - Chlebosz W., Madejczyk, Tatuś, Hyndle, Szeliga, Winczo, Marzec, Krajewski, Gajek, Wójcik (rez. Ochab, Chlebosz E., Baran, Shkiryntes)

Galeria Zdjęć ( 22 )
^^ zamknij galerię

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: | Data publikacji: 2018-04-07 23:34:06
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
409 | 1507

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 3 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima.
REKLAMA:
Do góry