REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

XV kolejka A klasy

2018-04-01 13:49:58
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Czarni Lwówek Śląski 6 - 4 TKKF Kwisa Świeradów- Zdrój (5:1)
Bramki dla Kwisy zdobyli:
2 min Przybyło (k) 60,89 min Ostrejko 67 min Rojek.
fot. bodzio

Podopieczni trenera Cabały w meczu inauguracyjnym, rundy wiosennej przegrywają w meczu wyjazdowym, z Czarnymi Lwówek 4:6 Z całego przebiegu spotkania, to gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, kontrolowali grę i nie pozwolili nam na zbyt wiele, jadąc na to spotkanie wiedzieliśmy, że nasi rywale dokonali, wzmocnień i na pewno nie odpuszczą. To pierwszy fakt a fakt drugi to obecność jednego arbitra, Ale wracam do meczu, pierwsze dwie minuty i prowadzenie Kwisy w polu karnym faulowany jest młodszy z braci Żarkowskich i sędzia dyktuje, jedenastkę którą wykorzystuje Przybyło. Gospodarze po stracie, bramki ruszyli z wielkim animuszem do odrabiania strat, bramka wyrównująca padła już w 8 minucie spotkania. Kolejne minuty to dominacja gospodarzy, my niestety musieliśmy się bronic i to dość nie skutecznie,posypała nam się obrona i nie mogliśmy znałeś sposobu na szybkich skrzydłowych i napastników drożyny gospodarzy. Stworzyliśmy sobie owszem kilka sytuacji pod bramką gospodarzy ale bezskutecznie. Byliśmy praktycznie bezradni, zaskoczeni, przebiegiem, pierwszej części spotkania, i tak szybką gra, rywali którzy zdobyli jeszcze w przebiegu pierwszej części meczu cztery bramki kolejno w 10 ' 20' 33' 44' minucie dwie, bramki zdobyto kontrowersyjnie bo ze spalonego, za co słuszne uwagi co sędziego głównego zawodów mieli nasi  zawodnicy. Wynik 1:5 do przerwy. W drugiej połowie gra naszego, zespołu uległa poprawie gospodarze, jakby spuścili z tonu Kwisa natomiast zdołała wykorzystać, ten moment i stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki co też się udało szanse swoje wykorzystali Ostrejko w 60' ' Rojek 67' W 81' minucie gospodarze podwyższają na 6:3 i wydawało by się że taki stan już się utrzyma do końcowego gwizdka jeszcze w 89' minucie czwartą bramkę dla Kwisy zdobywa Ostrejko. I takim tez wynikiem kończy się to spotkanie.

Iskra Łagów 0-5 Pogoń Markocice 
Chmielanka Chmieleń 3-1 Fatma Pobiedna 
Czarni Lwówek Śląski 6-4 Kwisa Świeradów Zdrój 
Piast Zawidów 3-2 Olsza Olszyna
LZS Kościelnik 2-1 WKS Żarki Średnie
Skalnik Rębiszów 2-2 Włókniarz Leśna
Zryw Bratków 0-2 Błękitni Studniska Dolne.

Galeria Zdjęć ( 5 )
^^ zamknij galerię

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: bodzio | Data publikacji: 2018-04-01 13:49:58
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
403 | 1132

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 1 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima.
REKLAMA:
Do góry