2018-04-01 13:49:58
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Czarni Lwówek Śląski 6 - 4 TKKF Kwisa Świeradów- Zdrój (5:1)
Bramki dla Kwisy zdobyli:
2 min Przybyło (k) 60,89 min Ostrejko 67 min Rojek.

data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

Podopieczni trenera Cabały w meczu inauguracyjnym, rundy wiosennej przegrywają w meczu wyjazdowym, z Czarnymi Lwówek 4:6 Z całego przebiegu spotkania, to gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, kontrolowali grę i nie pozwolili nam na zbyt wiele, jadąc na to spotkanie wiedzieliśmy, że nasi rywale dokonali, wzmocnień i na pewno nie odpuszczą. To pierwszy fakt a fakt drugi to obecność jednego arbitra, Ale wracam do meczu, pierwsze dwie minuty i prowadzenie Kwisy w polu karnym faulowany jest młodszy z braci Żarkowskich i sędzia dyktuje, jedenastkę którą wykorzystuje Przybyło. Gospodarze po stracie, bramki ruszyli z wielkim animuszem do odrabiania strat, bramka wyrównująca padła już w 8 minucie spotkania. Kolejne minuty to dominacja gospodarzy, my niestety musieliśmy się bronic i to dość nie skutecznie,posypała nam się obrona i nie mogliśmy znałeś sposobu na szybkich skrzydłowych i napastników drożyny gospodarzy. Stworzyliśmy sobie owszem kilka sytuacji pod bramką gospodarzy ale bezskutecznie. Byliśmy praktycznie bezradni, zaskoczeni, przebiegiem, pierwszej części spotkania, i tak szybką gra, rywali którzy zdobyli jeszcze w przebiegu pierwszej części meczu cztery bramki kolejno w 10 ' 20' 33' 44' minucie dwie, bramki zdobyto kontrowersyjnie bo ze spalonego, za co słuszne uwagi co sędziego głównego zawodów mieli nasi  zawodnicy. Wynik 1:5 do przerwy. W drugiej połowie gra naszego, zespołu uległa poprawie gospodarze, jakby spuścili z tonu Kwisa natomiast zdołała wykorzystać, ten moment i stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki co też się udało szanse swoje wykorzystali Ostrejko w 60' ' Rojek 67' W 81' minucie gospodarze podwyższają na 6:3 i wydawało by się że taki stan już się utrzyma do końcowego gwizdka jeszcze w 89' minucie czwartą bramkę dla Kwisy zdobywa Ostrejko. I takim tez wynikiem kończy się to spotkanie.

Iskra Łagów 0-5 Pogoń Markocice
Chmielanka Chmieleń 3-1 Fatma Pobiedna
Czarni Lwówek Śląski 6-4 Kwisa Świeradów Zdrój
Piast Zawidów 3-2 Olsza Olszyna
LZS Kościelnik 2-1 WKS Żarki Średnie
Skalnik Rębiszów 2-2 Włókniarz Leśna
Zryw Bratków 0-2 Błękitni Studniska Dolne.