REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci

VI Półmaraton Jeleniogórski i Dziesiątka Staropolanki. Jeszcze można dołączyć!

2018-03-27 10:14:56
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Jeleniogórskie bieganie z widokiem na Karkonosze już 7 kwietnia. Lista startowa została pierwotnie zamknięta 15 marca i wszyscy, którzy dokonali opłaty startowej w terminie mają gwarancję pełnego pakietu startowego. W odpowiedzi na prośby wielu zawodników, którym niekoniecznie zależy na kolejnej koszulce i kolejnym medalu (choć te - jak zwykle w Jeleniej - są wyjątkowe), a bardzo zależy na pięknej jeleniogórskiej trasie, organizatorzy zdecydowali się ponownie otworzyć zapisy, ale bez możliwości otrzymania koszulki i medalu. Cała reszta zostaje bez zmian.
fot. organizator

 

Aktualnie opłata startowa wynosi więc 80 PLN - i na półmaraton, i na "dychę". Można również zapisać się i opłacić start nawet w dniu biegu - pula dodatkowych numerów jest przygotowana. Aktualne są również zniżki - seniorzy z kategorii 60 + zapłacą 50 PLN, a rodzic biegnący z wózkiem zapłaci 60 PLN. Na dystansie 10 km będziemy mieć dodatkową klasyfikację - właśnie dla rodziców z wózkami. Koszulki i medale zarezerwowane są jednak tylko dla tych, którzy opłacili swój start do 15 marca.

 

Z dystansem 10 km związana jest też kolejna informacja, bowiem patronat nad nim objęła Staropolanka, dzieki czemu mamy w Jeleniej Górze półmaraton oraz Dziesiątkę Staropolanki właśnie. To również podpowiedź, że Staropolanka zapewni wodę dla uczestników jeleniogórskiego biegu. Patronat ten zatoczy zresztą w tym sezonie nieco szersze kręgi, bo kolejne Dziesiątki Staropolanki spotkamy również na kolejnych edycjach cyklu biegów górskich Runner's World Super Bieg, a pierwszy z nich już 13 maja w Polanicy - Zdroju. Większość imprez RWSB odbywa się na Dolnym Śląsku oraz w miejscowościach uzdrowiskowych, więc takie połączenie wydaje się idealne. Półmaraton Jeleniogórski i RWSB łączy też oczywiście organizator. Zapisy do wszystkich biegów RWSB również już trwają.

 

Tegoroczny Półmaraton Jeleniogórski i Dziesiątka Staropolanki startują 7 kwietnia o godz. 11:00.

Zapowiada się wiele atrakcji, a oprócz kibicowania zawodnikom na Placu Piastowskim w Cieplicach - Zdroju, można spodziewać się ciekawej strefy expo, gorącej sportowej atmosfery, stoiska do grawerowania medali, loterii fantowej i ciekawostek prezentowanych przez Miasteczko Zdrowia Uzdrowiska Cieplice. Widok na ośnieżone Karkonosze czeka w pakiecie!

 

Galeria Zdjęć ( 10 )
^^ zamknij galerię

Autor: organizator | Data publikacji: 2018-03-27 10:14:56
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
351 | 863

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 7 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima.
REKLAMA:
Do góry