REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Wyniki spotkań IV ligi, okręgówki i A-klasy

2018-03-25 11:18:31
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
W najbliższy weekend (24-25 marca) rozegrane zostaną spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej zestaw par.
fot.

 

Sport Track IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

sobota, 24 marca 2018:

Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Grębocice, 2:1
Górnik Złotoryja - Odra Ścinawa (przełożony na 11.04, godz. 17:00)
Stal Chocianów - Orla Wąsosz, 0:1
Olimpia Kamienna Góra - Nysa Zgorzelec (przełożony na 11.04, godz. 17:00)

niedziela, 25 marca 2018:

Górnik Boguszów-Gorce - Apis Jędrzychowice (przełożony na 11.04, godz. 17:00)
Chrobry II Głogów - Włókniarz Mirsk, 6:0
Orkan Szczedrzykowice - AKS Strzegom, 1:0
Sudety Giebułtów - Olimpia Kowary (przełożony na 11.04, godz. 17:00)


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 24 marca 2018:

BKS Bolesławiec - Cosmos Radzimów, godz. 15:00
Granica Bogatynia - Pogoń Świerzawa, 2:2
Victoria Ruszów - Orzeł Wojcieszów, 5:0
Gryf Gryfów Śląski - Piast Wykroty (przełożony na 11.04, godz. 17:00)
Woskar Szklarska Poręba - Łużyce Lubań (przełożony na 18.04, godz. 17:00)
Hutnik Pieńsk - Stella Lubomierz 0:4

niedziela, 25 marca 2018:

Sparta Zebrzydowa - Lotnik Jeżów Sudecki, 2:0

TS Parzyce - GKS Warta Bolesławiecka 0-3 vo.


 

A-klasa

 

Mecze z terminu 24 – 25.03.2018 r. przełożono na dzień 03.05.2018 r. godz. 17.oo

 

grupa I:

sobota, 24 marca 2018:

Piast Bolków - Kwarc Pisarzowice, godz. 16:00

niedziela, 25 marca 2018:

Halniak Miłków - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Lechia Piechowice - Czarni Strzyżowiec, godz. 11:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Orzeł Mysłakowice, godz. 14:00
KS Łomnica - Victoria Czadrów, godz. 15:00
Pogoń Wleń - Budowlanie Wojcieszów, godz. 15:00

Pauzują Czarni Przedwojów.

grupa II:

sobota, 24 marca 2018:

Błękitni Studniska Dolne - Iskra Łagów, godz. 15:00
Piast Zawidów - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 15:00

niedziela, 25 marca 2018:

WKS Żarki Średnie - Chmielanka Chmieleń, godz. 11:00
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Włókniarz Leśna - LZS Kościelnik, godz. 15:00
Czarni Lwówek Śląski - Fatma Pobiedna, godz. 16:00
Olsza Olszyna - Zryw Bratków, godz. 16:00

grupa III:

niedziela, 25 marca 2018:

Leśnik Osiecznica - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 11:00
LZS Brzeźnik - GKS Iwiny, godz. 11:00
Górnik Węgliniec - LKS Ocice, godz. 14:00
GKS Raciborowice - KS Włodzice, godz. 14:00
LZS Łaziska - GKS Gromadka, godz. 14:00
KS Stare Jaroszowice - Rybak Parowa, godz. 15:00
Chrobry Nowogrodziec - KS Łąka, godz. 15:00
 

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: | Data publikacji: 2018-03-25 11:18:31
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
322 | 762

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 3 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Kai, Leonii, Sotera.
REKLAMA:
Do góry