REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Śmierć w pożarze w Świeradowie Zdroju

2018-02-14 09:57:16
Dziś około 8.45 w budynku mieszkalnym przy ul. Zamkniętej w Świeradowie - Zdroju wyczuto dym wydobywający się z mieszkania. Pierwsi na miejscu pojawili się strażacy OSP, gdy weszli do mieszkania w łóżku znaleźli leżącego mężczyznę, niestety było już zbyt późno na ratunek.
fot. Mateusz Szumlas

 

 

 

Jako pierwsi na miejsce dotarli Strażacy OSP ze Świeradowa–Zdroju i to oni wynieśli 41–letniego mężczyznę z mocno zadymionego mieszkania, niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Dym rano wyczuła jedna z sąsiadek i to ona wszczęła alarm. Wszystko wskazuje na to, że płomień zaczął tlić się już w nocy i wypełnił mieszkanie gęstym dymem, a mężczyzna zaczadził się we śnie.

Do pożaru doszło w jednym z mieszkań na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że ogień z braku powietrza nie rozwinął się i nie wydostał poza feralne mieszkanie. Przybyli na miejsce ratownicy szybko opanowali ogień. W chwili obecnej trwa wietrzenie budynku i ustalane są przyczyny pożaru. W działaniach oprócz strażaków z Lubania, Świeradowa- Zdroju udział biorą zastępy z Rębiszowa i Mirska.

Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że w jednym z przyległych pomieszczeń znaleziono dwa psy, które również uległy zaczadzeniu.

Galeria Zdjęć ( 11 )
^^ zamknij galerię

Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2018-02-14 09:57:16
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
680 | 2778

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 5 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry