REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Trening przed Biegiem Piastów

2018-02-07 14:57:53
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Lubaniu rozpoczęli sezon narciarski. Chłopcy od czterech lat trenują narciarstwo biegowe w Jakuszycach.
fot.

 

Cykliczne wyjazdy pozwalają na doskonalenie techniki jazdy na nartach. Dzięki nim uczniowie nabywają umiejętności bezpiecznego poruszania się po górskich szlakach turystycznych oraz aktywnie spędzają czas. Głównym celem naszych wycieczek jest przygotowanie do udziału w Biegu Piastów. W tym roku będzie to już trzeci start naszej reprezentacji w tych prestiżowych zawodach.

Uczniowie SOSW w Lubaniu są bardzo entuzjastycznie nastawieni do treningów, żywiołowo reagują na każdy wyjazd i zawsze pozytywnie zaskakują swoich opiekunów. Potrafią dać z siebie wszystko i cieszą się z najdrobniejszego sukcesu. Osiągnięcie zamierzonego celu wyzwala w nich pozytywne emocje i niweluje wszelkie bariery narzucane często przez społeczeństwo. A my, opiekunowie mamy mnóstwo satysfakcji z ich małych sukcesów, z ich radości, z dobrze spędzonego dnia.

Wyjazdy do Jakuszyc nie byłyby możliwe bez wsparcia ze strony pani dyrektor Barbary Madejskiej oraz pani wicedyrektor Marzanny Hutnik za co z całego serca dziękujemy. Kolejną osobą, która umożliwia nam wyjazdy i treningi jest pan Stanisław Fronc – to właśnie on „zaraził” nas tym sportem i wspiera nas podczas każdej wycieczki.

 

źródło - eluban.pl


Autor: | Data publikacji: 2018-02-07 14:57:53
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
421 | 794

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 9 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry