REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

VII Ogólnopolski Turniej No-Gi & Go Fight Dzierżoniów

2018-02-05 13:09:11
Kategoria: Sport -> Sporty walki
Dnia 04.02.2018 w Dzierżoniowie, odbył się VII Ogólnopolski Turniej No-Gi & Go Fight.

Reprezentantami Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego byli: Robert Rożenko, Paweł Leboda i Nitaj Stelmach.
Zawodnicy Trenera Paweła Krażewskiego przywieźli medale: srebrny i brązowy.
fot. ASW Pawła Krażewskiego

Na początek wystartowała kategoria Open - bez podziału na pasy i kategorie wagowe, gdzie były nagrody pieniężne. Pierwszy na macie zameldował się asystent Pawła Krażewskiego - Nitaj Stelmach. Jego rywalem była wieloletnią purpura i trener w klubie Next Level. Nitaj wiedział, jakimi atutami dysponuje jego przeciwnik, więc wykorzystał swoje zapasy i niedługo po rozpoczęciu obalił i ustabilizował swojego przeciwnika. W dalszym ciągu walki był stroną przeważającą i zdobył kolejne punkty.

Przyszła kolej na Roberta, gdzie stanął do walki z purpurowym pasem z klubu Academia Gorila. Przeciwnik Robsona od razu wyczuł, że ma słabsze zapasy i wciągnął Roberta w gardę. Robert mądrze się bronił i uciekal od dźwigni na nogę, ale ostatecznie, by nie narażać swojej słabszej lewej stopy , odklepal Taktarova.

Następnie Nitaj walczył z Michałem Bobrowskim (rekord w zawodowym MMA 7-0) . Po dość długiej walce zapaśniczej, akcja przeniosła się do parteru, gdzie zawodnik z Krakowa, zdobył pozycję dominującą i ja utrzymał do końca czasu.

Przyszedł czas na poszczególne kategorie naszych zawodników.

Paweł walczył w białych pasach -88kg, gdzie w pierwszej walce po wyrównanym początku musiał uznać wyższość zawodnika z Forca Brava na minutę przed końcem przegrywając przez trójkąt rękami.

Robert walczył w niebieskich pasach -96kg, gdzie w pierwszej walce walczył optycznie dużo lepiej niż jego przeciwnik - obalenie, próby dźwigni. Widać było że ten chłopak wie co ma robić. Jednak przewaga optyczna to nie wszystko i zawodnik ASW musiał uznać wyższość przeciwnika na punkty - zajęcie pozycji dominującej.
Następnie Robson w walce o 3. miejsce w pięknym stylu poddal zawodnika Bebson Gold Team, zmuszając go do odklepania balachy.

Ostatnie walki tego wieczoru stoczył Nitaj. Walczyl on w kategorii Elita -96kg (pasy purpurowe, brązowe, czarne), Gdzie w pierwszej walce wygrał na pełnym dystansie z zawodnikiem Academia Gorila, zdobywając min. plecy.
W walce finałowej nasz Instruktor zmierzył się z brązowym pasem z Opola, który swym doświadczeniem i mądrą taktyką zwyciężył na punkty.

Jakie wnioski można wyciągnąć z tych zawodów?
Nasi zawodnicy trenują równomiernie wszystkie płaszczyzny walki, a mimo to walczą z grapplerami jak równy z równym i często wygrywają. Jeżeli także chcesz stać się wszechstronnym zawodnikiem, nie czekaj - dołącz do nas już dziś!

ASW Pawła Krażewskiego zaprasza w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek o godzinie 20:00 na halę KPSW w Jeleniej Górze ul. Lwówecka 18.

Więcej informacji pod nr tel. 669 423 496

Galeria Zdjęć ( 4 )
^^ zamknij galerię

Autor: Silaqui | Data publikacji: 2018-02-05 13:09:11
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
329 | 1045

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 3 + 5 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry