REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

VI Półmaraton Jeleniogórski - na liście startowej już prawie 500 osób!

2018-02-02 09:54:36
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Od początku lutego wzrosła opłata startowa za udział w "biegu z widokiem na góry" - VI Półmaratonie Jeleniogórskim i VI Jeleniogórskiej Dziesiątce. Teraz, do końca lutego, za start zapłacimy 80 PLN.
fot. organizator


 

Organizatorzy przypominają, że seniorzy z kategorii 60 + zapłacą zawsze tylko 50 PLN i ich podwyżki nie obowiązują. Podobnie rzecz ma się z rodzicami biegnącymi z wózkami. W tej specjalnej kategorii za start zapłacimy 60 PLN. Warto się spieszyć, bo od marca opłata startowa wzrasta do 100 PLN i tyle również trzeba będzie zapłacić w dniu startu. Można oczywiście czekać ze zgłoszeniem i opłatą do ostatniej chwili, ale chyba jednak lepiej załatwić wszystkie formalności odpowiednio wcześniej - np. już teraz.

Trzeba też pamiętać, że w tym roku Półmaraton Jeleniogórski startuje wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 7 kwietnia, a nie na początku maja, do czego część biegaczy zdążyła się już przyzwyczaić. Nie można zatem przespać tego kwietniowego terminu i kontrolować upływ czasu. Biegowa wiosna jest już tuż tuż! ;-)

Do startu coraz bliżej!

 

Jeleniogórska "połówka" to jedna z najpiękniejszych ulicznych tras w Polsce. To jest główny atut tego biegu i koronny argument "za". Panorama Karkonoszy, piękne otoczenie i sceneria, zmieniące się krajobrazy - aż chce się biec! Stąd też, mimo obiektywnie trudnej i wymagającej trasy, niezłe wyniki i rezultaty na mecie. Ostatnie metry w Parku Zdrojowym w Cieplicach mogą tylko pomóc wykrzesać resztkę sił i zakończyć bieg na pięknym Placu Piastowskim z szerokim uśmiecjem na twarzy.

 

Zapisy wciąż trwają, a organizatorzy zapraszją na jelenia.superbieg.pl oraz na https://web.facebook.com/Superbieg/. Półmaraton Jeleniogórski tradycyjnie otwiera biegowy sezon w Jeleniej Górze i okolicach, a listopadowy Bieg Niepodległości ten sezon zamyka. Oba biegi łączy ten sam sztab organizacyjny wspierany przez miasto Jelenia Góra, a wiosenny jeleniogórski półmaraton ma spore szanse powtórzyć frekwencyjny sukces jesiennego Biegu Niepodległości.

Organizatorzy obu imprez zapraszają również na cykl 6 biegów górskich - Runner's World Super Bieg, któy wystartuje 13 maja w Polanicy - Zdroju.

 

Na razie, wszystkich biegaczy, którzy tęskną już za atmosferą pierwszych wiosennych startów, za bieganiem po wymagającej trasie na dobrze zorganizowanej imprezie, za pięknymi widokami, radosną atmosferą i poczuciem, że "warto tu było przyjechać", zapraszamy do Jeleniej Góry.

 

Start VI Półmaratonu Jeleniogórskiego już 7 kwietnia z Placu Piastowskiego w Jeleniej Górze - Cieplicach - Zdroju.

 


Autor: informacja prasowa | Data publikacji: 2018-02-02 09:54:36
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
329 | 845

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 4 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry