REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Najpopularniejsza dzielnicowa z komisariatu w Kowarach

2018-01-10 13:00:22
9 stycznia br. zakończył się I etap pierwszego dolnośląskiego plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego, objętego honorowym patronatem przez Wojewodę Dolnośląskiego Pawła Hreniaka. W plebiscycie udział wzięło blisko 600 dzielnicowych z terenu całego województwa. Do drugiego etapu, który wyłoni najpopularniejszego dzielnicowego województwa dolnośląskiego zakwalifikowało się 27 finalistów , wśród nich -mł. asp. Elżbieta Wojciechowska - z Komisariatu Policji w Kowarach.
fot. KMP JG


 

II etap, do którego weszli finaliści - zwycięzcy I etapu z poszczególnych powiatów, rozpoczął się 9 stycznia 2018 r. i potrwa do 19 stycznia 2018 r. Zwycięzca plebiscytu, wybrany głosami mieszkańców zostanie wyróżniony przez Wojewodę Dolnośląskiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium. Część uzyskanych z nich środków zostanie przekazana dla rodziny poległego na służbie policjanta podkom. Mariusza Koziarskiego, za pośrednictwem „Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.


Wybierzmy najpopularniejszego dzielnicowego na Dolnym Śląsku. Dzielnicowego, który cieszy się wśród mieszkańców największym zaufaniem. 

Informacja dotycząca głosowania na stronach:

Słowo Polskie Gazeta Wrocławska

TV Echo 24

Zachęcamy do głosowania na mł. asp. Elżbietę Wojciechowską. Służy ona w Policji od 10 lat, z czego 5 lat na stanowisku dzielnicowa. Jest liderką dzielnicowych Komisariatu Policji w Kowarach przez co była wielokrotnie nagradzana przez przełożonych i od roku zajmuje stanowisko ,,starsza dzielnicowa” .

Zna biegle w mowie i piśmie język niemiecki, przez co w naszym rejonie /strefa nadgraniczna/ jest bardzo przydatne w służbie, w rozwiązywaniu konfliktów, a także często służy pomocą przyjezdnym turystom. Wielokrotnie była opiekunem służbowym dla młodych policjantów. Za bardzo dobre wyniki w służbie ( zatrzymanie sprawców przestępstw na gorącym uczynku ) wielokrotnie nagradzana. Organizuje spotkania w szkołach realizując programy prewencyjne na szczeblu szkoły podstawowej oraz liceum.

 

 

podinsp. Edyta Bagrowska

 

Galeria Zdjęć ( 3 )
^^ zamknij galerię

Autor: KMP JG | Data publikacji: 2018-01-10 13:00:22
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
817 | 3470

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 9 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry