REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu

2017-12-27 13:01:30
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, które odbyły się 19-22 grudnia w przepięknej "Zatoce Sportu" w Łodzi zgromadziło 150 klubów z całej Polski co dało blisko 900-set zawodników startujących.
fot. JUST SWIM

 

Zawody stały na niezwykle wysokim poziomie. Najlepszymi zawodnikami tegorocznych zmagań krajowego czempionatu na krótkiej pływalni zostali Alicja Tchórz i Radosław Kawęcki. Co ciekawe pływacy Ci, byli także jedynymi w naszej ekipie, którzy z mistrzostw Starego Kontynentu w Danii przywieźli medale wywalczone w konkurencjach indywidualnych.

W tegorocznych zimowych mistrzostwach Polski rywalizowała również zawodniczka KS Just Swim Jelenia Góra: Dominika Jarkowiec (rocznik 2000), która wystąpiła w sześciu konkurencjach takich jak: 50m stylem klasycznym, 100m stylem dowolnym, 50m stylem motylkowym, 50m stylem grzbietowym, 50m i 200m stylem dowolnym. Dominika poprawiła swoje rekordy życiowe, a w konkurencjach debiutujących takich jak 200m stylem dowolnym pokazała, że średnie dystanse nie są dla niej wielkim wyzwaniem.


- W rywalizacji z czołówką krajową i doświadczonymi zawodnikami raczej jechaliśmy po kolejne doświadczenie na tak mocno obsadzonym czempionacie. Tym bardziej, że chcieliśmy sprawdzić jak przepracowaliśmy ciężki pierwszy rok naszej współpracy. Cieszy mnie dobra forma Dominiki i to, że ponownie zaczęła cieszyć się pływaniem i ciężką pracą na treningach. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że jeszcze sporo pracy przed nami, a w szczególności z wytrzymałością i czeka Nas dużo startów w zawodach w przyszłym roku - oznajmia trener zawodniczki Marcin Binasiewicz.

 

 

 

 

Galeria Zdjęć ( 4 )
^^ zamknij galerię

Autor: JUST SWIM | Data publikacji: 2017-12-27 13:01:30
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
291 | 795

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 9 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Adolfa, Tymona, Leona.
REKLAMA:
Do góry