REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Jak zorganizować idealne przyjęcie dla dziecka

2017-12-15 14:19:47
Nie od dziś wiadomo, że przyjęcie urodzinowe dziecka stanowi nie lada wyzwanie dla wszystkich rodziców. Zobacz, jak sprawnie zorganizować dziecięce urodziny.
fot.

 

W wielu przypadkach organizacja przyjęcia dla dorosłych okazuje się pestką w porównaniu do wyzwania jakim jest organizacja dziecięcego przyjęcia urodzinowego. Dziecięce wymagania, duża ilość pociech, organizacja zabaw, malownicze dekoracje, a także kwestie logistyczne są to rzeczy, które mogą skutecznie przyprawić o zawrót głowy niemalże każdego rodzica. Sprawdź, jak w prosty sposób zorganizować urodziny dla dziecka.

Miejsce urodzin

Wybór miejsca na urodziny dziecka bez wątpienia powinien być wybrany z uwzględnieniem metrażu naszego domu i liczby zaproszonych gości. Osoby posiadające dom z ogrodem nie powinny mieć większego problemu z organizacją przyjęcia. Niestety rodzice, którzy mają małe mieszkanie nie zawsze mogą sobie pozwolić na urodziny w domu. W takim przypadku z pomocą przychodzi wynajęcie sali zabaw dla dzieci.

Urodzinowy motyw przewodni

Nie ulega wątpliwości, że każde dziecięce przyjęcie urodzinowe powinno mieć swój oryginalny motyw przewodni. W ostatnich latach popularne na urodzinach są nie tylko przewodnie motywy kolorystyczne, ale także przyjęcia na których dzieci przebierają się za zwierzęta lub ulubione postacie z bajek. Warto jednak pamiętać, że na długo przed rozpoczęciem przyjęcia należy poinformować rodziców zaproszonych dzieci o danym urodzinowym motywie przewodnim. Dzięki temu rodzice będą mogli odpowiednio wcześnie przygotować stroje swoich pociech na przyjęcie urodzinowe.

Poczęstunek na przyjęciu

Podczas zapraszania dziecięcych gości na przyjęcie urodzinowe warto wcześniej zapytać rodziców czy wśród zaproszonych dzieci są takie, które mają szczególne wskazania lub przeciwwskazania odnoście spożywanej przez nich żywności. Na samych urodzinach nie powinno zabraknąć wody źródlanej, obranych owoców, niebrudzących i łatwych w konsumpcji przekąsek, a także zdrowych niedosładzanych soków.

Organizacja zabaw

Organizując przyjęcie w sali zabaw zazwyczaj całą zabawę z dziećmi prowadzi tamtejszy animator. Rodzice organizujący urodziny dziecka w domu mogą sami zorganizować rozmaite zabawy, lecz pamiętajmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie zatrudnić animatora na czas przyjęcia urodzinowego w domu. Koszt wynajmu animatora dla dzieci nie jest wcale duży, a radość zaabsorbowanych zabawą dzieci z pewnością będzie ogromna.

Dekoracje urodzinowe

Wszystkie maluchy uwielbiają malownicze dekoracje. Nic dziwnego bowiem wyjątkowe dekoracje zachęcają je do zabawy, a także skutecznie pobudzają ich dziecięcą wyobraźnię. Warto jednak pamiętać, że dekoracje urodzinowe to nie tylko bajeczne girlandy, kolorowe baloniki czy oryginalne piniaty lecz są to także wzorzyste słomki, papierowe talerzyki i śliczne kubeczki z papieru. Oryginalne dekoracje z pewnością sprawią, że będzie to niepowtarzalne dziecięce przyjęcie urodzinowe. Urodzinowe dekoracje i akcesoria znajdziemy na stronie kodisklep.pl.


Autor: | Data publikacji: 2017-12-15 14:19:47
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
253 | 702

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry