REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Zawodnicy JUST SWIM na Mistrzostwach Dolnego Śląska

2017-12-15 09:03:01
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Wysoka frekwencja na Zimowych Mistrzostwach Dolnośląskiego Okręgowego Związku Pływackiego to już nic dziwnego - to najważniejsze zawody DOZP. W miniony weekend 08-09 grudnia w Nowej Rudzie było miejscem zmagań najlepszych pływaków Dolnego Śląska. W tegorocznych zimowych mistrzostwach startowało 41 klubów, co dało 477 startujących zawodników głownie dolnośląskich. Nie mogło na tych zawodach zabraknąć zawodników z KS Just Swim Jelenia Góra, w bardzo licznym gronie (27 zawodników) walczyli o medale i rekordy życiowe. Większość zawodników reprezentuje nie tylko klub pływacki Just Swim ale również klasy sportowe o profilu pływanie ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze.
fot. JUST SWIM


 

 „Nasi podopieczni walczyli o jak najlepsze lokaty, jak również o rekordy życiowe, ale cały czas mamy świadomość, że rywale są w bardzo dobrej formie – mówi Marcin Binasiewicz, szef wyszkolenia w Just Swim Jelenia Góra i klas pływackich i dodaje - Każdy rekord życiowy sprawiał Nam wielką radoś

, a wartościowych wyników było naprawdę dużo. Praktycznie w każdym starcie zawodnicy bili swoje „życiówki”. Szczególnie cieszą dobre chociażby występy Kuby Miliszkiewicza(2004), Natalii Stelmaszczyk(2004), dla których rok 2018 będzie obfitował w zawody o randze Mistrzostw Polski”.

Zawodnicy KS Just Swim zdobyli łącznie 7 medali 4 srebrnych i 3 brązowe, na wyróżnienie zasługują ekipy sztafet 4x100m stylem zmiennym zajęli 2 m-ce w składzie: Weronika Wojtaczka, Agata Zapora, Ula Rakucka i Dominika Książek, a tuż za nimi 3 m-ce zajęli w składzie: Oliwia Górka, Greta Jośko, Malwina Ćwiąkała i Justyna Dudek, a w klasyfikacji OPEN 2 m-ce też wśród kobiet zajęła sztafeta starszych dziewcząt w składzie: Natalia Stelmaszczyk, Alicja Kowalska, Pola Krygiel oraz Dominika Jarkowiec. Również ekipa sztafet wśród chłopców zajęła 2 m-ce w tej samej konkurencji w składzie: Hubert Skowron, Bartek Rybiałek, Bartosz Bancewicz i Jakub Jędruch. Medale koloru brązowego zdobyła również Dominika Książek w stylu dowolnym na dystansie 100 metrów oraz dwa medale koloru srebrnego Dominika Jarkowiec na dystansie 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym.

„Podsumowując – udane dla nas zawody, wszyscy zrobili duży progres, a za rok będziemy jeszcze lepsi. Tym bardziej, iż nasi zawodnicy nie poddają się pomimo drobnych niepowodzeń”- potwierdza Agnieszka Grycka szkoleniowiec Just Swim.


 

 

Galeria Zdjęć ( 17 )
^^ zamknij galerię

Autor: JUST SWIM | Data publikacji: 2017-12-15 09:03:01
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
389 | 958

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Jerzego, Wojciecha.
REKLAMA:
Do góry