REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Policyjny pościg i śmigłowiec nad Lubaniem

2017-12-14 10:11:44
Wczoraj około godziny 11. lubańscy policjanci rozpoczęli pościg za Oplem Corsą, który nie zatrzymał się do kontroli.
fot. eluban.pl

Kilka minut po godzinie 11. czytelnicy portalu eluban.pl informowali  o prowadzonym na ulicach miasta pościgu za bordowym Oplem Corsą. Auto miało skręcić w drogę prowadzącą w kierunku rzeki Kwisy na wysokości fabryki chusteczek przy ul. Jeleniogórskiej. O komentarz poprosiliśmy oficera prasowego KPP w Lubaniu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego podjęli pościg za kierującym pojazdem marki Opel Corsa. Mimo dawanych sygnałów do zatrzymania, ten nie zastosował się do niego w związku z tym funkcjonariusze podjęli pościg oznakowanym pojazdem służbowym. W trakcie prowadzonego pościgu, kierujący Oplem skręcając w jedną z bocznych ulic, ściął zakręt i uderzył w zaparkowany pojazd marki Renault. W wyniku kolizji Opel nie mógł dalej się poruszać w związku z czym kierujący zaczął uciekać pieszo i po chwili został ujęty. Jak się okazało kierowca Opla poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności – tyle usłyszeliśmy od asp. Magdaleny Juźwickiej.

Wersja, którą udało się ustalić portalowi eluban.pl nieco różni się od oficjalnego komunikatu. Według świadków Oplem poruszało się dwóch młodych mężczyzn. Auto rzeczywiście wjechało w boczną drogę, naprzeciwko fabryki Dr. Schumacher, która kończyła się nad rzeką Kwisą. Po rozbiciu auta mężczyźni nadal uciekali. Kiedy dojechali w pobliże budowanej elektrowni wodnej w Lubaniu, drogę z naprzeciwka zablokował im policyjny pościg. Z naszych ustaleń wynika, że jednego z uciekinierów policja zatrzymała przy aucie, drugi po pokonaniu rzeki wpław kontynuował ucieczkę. Jak informują czytelnicy do zatrzymania drugiego z mężczyzn doszło w okolicach ul. Robotniczej.

W tym samym czasie pojawił się śmigłowiec, który krążył między innymi nad częścią miasta objętą pościgiem. Policja zaprzecza jakoby miało to związek z prowadzoną akcją.

eluban.pl

Galeria Zdjęć ( 5 )
^^ zamknij galerię

Autor: eluban.pl | Data publikacji: 2017-12-14 10:11:44
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
907 | 2717

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 3 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry