REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
festiwal mineralow

Wypadek w Pasieczniku. Droga zablokowana

2017-12-06 18:15:44
Droga pomiędzy Jelenią Górą a Gryfowem Śl. w miejscowości Pasiecznik jest zamknięta. Zalecane objazdy przez Wleń. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 16. w środę 6 grudnia 2017 r.
fot. OSP KSRG Lubomierz oraz Marcin Pietrzak
data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

Na chwilę obecną na miejscu trwa akcja ratunkowa. Z wstępnych informacji wynika, iż doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Poszkodowana w wypadku kobieta trafiła już do szpitala. 

Z niepotwierdzonych informacji od czytelników wynika, iż samochód osobowy marki Opel chcąc wyminąć skręcający w lewo pojazd zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającą od strony Gryfowa Śl. samochodem z lawetą. 

Na miejscu pracuje sześć zastępów straży pożarnej – OSP Pasiecznik, OSP KSRG Lubomierz, OSP Stara Kamienica, JRG Lwówek Śląski i dwa zastępy z JRG Jelenia Góra. Działają także policjanci oraz pogotowie. 
Droga zablokowana może być nawet do godz. 19. !!! 
źródło: lwowecki.info

Kierująca oplem, 32.letnia mieszkanka Jeleniej Góry, jadąca w stronę Gryfowa, aby nie uderzyć w auto które zatrzymało się przed nią, zjechała na lewy pas i zderzyła się z jadącą z przeciwnej strony autolawetą. Auto, które się zatrzymało sygnalizowało zamiar skrętu w lewo do smażalni ryb . Kobieta kierująca oplem astrą prawdopodobnie sie zagapiła i aby nie uderzyć w tył stojącego auta próbowała uciec na lewy pas, niestety wprost pod jadącą z przeciwnej strony lawetę.
W wyniku tego zdarzenia uszkodzone zostały w sumie 4. pojazdy. Sprawczyni wypadku trafiła do szpitala. Na miejscu pracuje policyjny technik.

Galeria Zdjęć ( 12 )
^^ zamknij galerię

Autor: | Data publikacji: 2017-12-06 18:15:44
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
1094 | 5121

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 1 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry