REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Jak przygotować plik do druku?

2017-11-14 13:52:21
Odpowiednio przygotowany plik plakatu, ulotki, folderu czy nawet firmowego kalendarza to połowa sukcesu. Ciekawy projekt, wydrukowany w najwyższej jakości ma bowiem większe szanse zwrócić uwagę wielu osób, wśród których na pewno będą również potencjalni klienci naszej firmy.
fot.

Materiały reklamowe, które przygotowujemy dla swojej firmy, a potem je kolportujemy wśród obecnych czy też przyszłych klientów, są naszą wizytówką. To one często ostatecznie zadecydują czy nawiążemy współpracę z firmami czy osobami, do których kierujemy ofertę firmy. Jak zatem przygotować plik do druku tak, by został dostrzeżony wśród tylu innych?

 

Ciekawa grafika

Projekt ciekawy graficznie na pewno nam w tym bardzo pomoże. Nic tak bowiem nie przyciąga wzroku jak ciekawa grafika. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy decydować się koniecznie na coś oryginalnego. Czasami projekt ciekawy graficznie to ten najprostszy, w którym wszystko jest czytelne, przejrzyste, a przy tym też niezwykle estetyczne.

 

Bezbłędna treść

Błędy ortograficzne, złe konstrukcje stylistyczne czy interpunkcja pozostawiająca wiele do życzenia mogą zrazić do naszej firmy i jej oferty niejednego potencjalnego klienta. Będą one bowiem raczej świadczyć o naszym niedbalstwie niż o profesjonalizmie, na którym powinno nam najbardziej zależeć. Dlatego najlepiej przygotowując treść na ulotkę czy do katalogu reklamowego, warto dać ją komuś do sprawdzenia.

 

Najważniejsze informacje

Niestety to dość często błąd, że brakuje na materiałach reklamowych jakiejś istotnej informacji. Dlatego też dobrze zastanówmy się nad treścią, którą chcemy zamieścić na drukach promocyjnych. Nie zapominajmy przy tym, że dobra prezentacja oferty to nie wszystko. Równie ważne są nazwa i dane firmy, kontakt czy adres strony internetowej.

 

Specyfikacja druku

Ostatnim elementem, który ostatecznie przesądzi o tym, jak będzie nasz materiał wyglądał jest miejsce i sposób jego wydruku. Warto skorzystać tu z dobrych drukarni internetowych (np. drukarniaonline.pl), które proponują bardzo atrakcyjne ceny, a jednocześnie korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych, gwarantując tym samym najwyższą jakość druku. Niemniej jednak dużo tu również zależy od nas i tego, jak przygotujemy plik do druku. Należy zatem bardzo dokładnie zaznajomić się ze specyfikacją druku i wymaganiami stawianymi przez wybraną drukarnię. W razie potrzeby możemy też skorzystać z poradnika „jak przygotować plik do druku?” publikowanego na stronie drukarniaonline.

 

 


Autor: | Data publikacji: 2017-11-14 13:52:21
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
186 | 464

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 3 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry