REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Natalia Baczyńska z ASW Pawła Krażewskiego podbija Słowację!

2017-11-05 14:22:36
Kategoria: Sport -> Sporty walki
Dnia 27.10.2017 na Słowacji w miejscowości Koszyce odbyła się 10 edycja gali mieszanych sztuk walki East Pro Fight. Przeważająca liczba pojedynków odbywała się w formule MMA choć były i walki bokserskie. Wszystkie walki odbywały się w wymiarze zawodowym.
fot. East PRO Fight - Košice


Studentka Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewski Natalia „ Baka” Baczyńska otrzymała około 3 miesiące wcześniej zaproszenie od organizatorów tej gali do uczestnictwa w tym profesjonalnym wydarzeniu.
Przyjęła wyzwanie i wraz z instruktorem i założycielem ASW PK (Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego) Pawłem Krażewskim rozpoczęła przygotowania do walki gdzie naprzeciw niej stanęła dużo bardziej doświadczona przedstawicielka Słowacji i miasta Koszyce – Alena Gondasova.
Wszyscy, którzy śledzą sporty walki wiedzą jak ciężkim zadaniem jest wygrać z przedstawicielką gospodarzy na ich terenie jednak Natalia nie pozostawiła sędziom i publiczności wątpliwości kto tego dnia grał główne skrzypce na słowackiej ziemi i to jej ręka powędrowała w górę po pełnowymiarowej walce zakontraktowanej na  trzy rundy po pięć minut.  Wszechstronność Natalii pozwoliła jej nawiązać walkę z Słowaczka zarówno w stójce jak i w parterze i w każdym z tych obszarów to „Baka” rozdawała karty. 
Mimo dużo większego stażu w zawodowych walkach Alena Gondasowa przyjęła z pokora wyższość reprezentantki ASW. To tylko pokazuje, że jeleniogórskie MMA i JEET KUNE DO wypadają bardzo dobrze na arenie nie tylko polskiej ale i międzynarodowej.
Wszystko wskazuje na to, że Natalia Baczyńska w tym sporcie może dużo osiągnąć i zapewne niebawem usłyszycie o niej ponownie.
Zajęcia MMA odbywają się w Jeleniej Górze na ul. Lwóweckiej 18 , zaś grupa Jeet Kune Do trenuje w Kowarach na ul. Szkolnej 2.

 

Galeria Zdjęć ( 20 )
^^ zamknij galerię

Autor: Paweł Krażewski | Data publikacji: 2017-11-05 14:22:36
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
411 | 1157

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 9 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Adolfa, Tymona, Leona.
REKLAMA:
Do góry