REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Zawodnicy ASW Pawła Krażwskiego na Ogólnopolskim Turnieju NO-GI & GI Fight w Bielawie

2017-10-18 09:31:37
Kategoria: Sport -> Sporty walki
Dnia 14.10.2017r. w Bielawie odbyła się kolejna już edycja Ogólnopolskiego Turnieju NO-GI & GI Fight.Walki były toczone na zasadach szeroko pojętego Grapplingu - sportów chwytanych. Nie zabrakło w Bielawie również przedstawicieli Jeleniogórskiej Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego, która prowadzi treningi MMA oraz JKD
fot. Nitaj Stelmach


Reprezentantami ASW byli Robert Rożenko i asystent Pawła Krażewskiego -Nitaj Stelmach. Pierwszy na macie zameldował się asystent głównego trenera Akademii Jeleniogórskiej, który walczy w kategorii Open - bez podziału na pasy i kategorie wagowe. Nitaj musiał uznać wyższość rywala z Opola, który posiada brązowy pas w BJJ. Pomimo początkowej przewagi ze strony reprezentanta Jeleniej Góry, zawodnik Forca Brava odniósł zwycięstwo na punkty. Na pierwszą walkę Roberta, walczącego w niebieskich pasach trzeba było czekać, ale nie trwała ona zbyt długo, gdyż już po chwili "Robson" poddał swojego rywala duszeniem trójkątnym nogami i zameldował się w finale, gdzie czekał na niego przeciwnik z Czech. Po zdobyciu prowadzenia 5-0 dla Roberta, reprezentant naszych sąsiadów wykrzesał z siebie resztę siły by ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i pół minuty przed końcem walki wygrał przez duszenie nożycowe. Warto podkreślić, że zawodnicy Pawła Krażewskiego specjalizują się w walce wszechstronnej - MMA, a zawody takie jak w Bielawie są przetarciem w ich przygotowaniach. Dla Roberta był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed walkami zawodowymi, a już niedługo kolejną swoją walkę zawodową stoczy reprezentantka Akademii - Natalia Baczyńska, która będzie reprezentowała nasz kraj i nasze miasto na Słowacji. Trzymajcie kciuki! Zajęcia MMA odbywają się w Jeleniej Górze na ul. Lwóweckiej 18 , zaś grupa Jeet Kune Do trenuje w Kowarach na ul. Szkolnej 2.

Galeria Zdjęć ( 4 )
^^ zamknij galerię

Autor: Nitaj Stelmach | Data publikacji: 2017-10-18 09:31:37
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
490 | 1334

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 5 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Adolfa, Tymona, Leona.
REKLAMA:
Do góry