REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
festiwal mineralow

Wizyta Ambasador Izraela w Jeleniej Górze

2017-10-12 08:08:56
Wydarzenie odbywa się w dniu: 19-10-2017
W dniu 19 października br. oficjalną wizytę w Jeleniej Górze złoży Pani Anna Azari Ambasador Izraela w Polsce.
fot. UM JG


data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

 

W programie pobytu Pani ambasador obok spotkania z dolnośląskimi samorządowcami znajduje się wykład, na który już dzisiaj Państwa zapraszamy, prosząc o rozpropagowanie niniejszej informacji.

W związku z rokiem jubileuszowym, 19 października br. o godz. 16.30 zapraszamy do sali błękitnej Wydziału Technczno-Informatycznego Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze (Plac Piastowski 27) na wykład pt."70. lat państwa Izrael. Od narodzin do dziś.", który podsumowuje historię państwa Izrael i opisuje jego współczesne funkcjonowanie. W swoim wykładzie Pani Ambasador przedstawia historię państwa Izrael, od idei syjonizmu Theodora Herzla, poprzez walkę o niepodległość, aż do dziś. Niezwykle ważnym aspektem wystąpienia jest ukazanie współczesnego oblicza Izraela, włączając w to obecną sytuację ekonomiczną, opisywaną, jako innowacyjny ekosystem start-upów, a także technologie związane cyberbezpieczeństwem.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i związane z tym kwestie komfortu i bezpieczeństwa osoby zainteresowane uczestniczeniem w wykładzie zobowiązane są do wcześniejszego zgłoszenia i rejestracji, poprzez wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem na adres: bpm@jeleniagora.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do 16.10.2016 r., do godz. 15.00

Osoby udające się na wykład, prosimy o zabranie ze sobą ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Informujemy również, że na salę nie będzie można wnosić dużych toreb.

 

JE Anna Azari urodziła się w Wilnie. Jest absolwentką uniwersytetów w Hajfie i w Jerozolimie oraz National Security College. Od ponad 30 lat zajmuje się administracją i dyplomacją. W 1989 roku objęła stanowisko konsula generalnego w San Francisco. Z biegiem czasu swoje zainteresowania skierowała na sprawy Europy i Rosji. Już jako ambasador kontynuowała misję dyplomatyczną na Ukrainie i w Mołdawii oraz w Rosji. Zajmowała stanowisko z-cy dyrektora generalnego i jednocześnie dyrektora Departamentu Eurazji w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Izraela. Ambasadorem Izraela w Polsce jest od 3 lat.

 

Galeria Zdjęć ( 2 )
^^ zamknij galerię

Autor: UM JG | Data publikacji: 2017-10-12 08:08:56
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
217 | 601

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 2 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry