REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
festiwal mineralow

Głosuj na ADM - AKADEMIĘ DOBRYCH MANIER w programie TESCO. DECYDUJESZ, POMAGAMY

2017-10-11 11:24:49
ADM - Akademia Dobrych Manier - po raz pierwszy tego typu zajęcia w Karkonoszach. W ADM każde dziecko nabierze ogłady i swobody. Projekt powstał po to, by Ala i Jaś umieli się zachować w teatrze, na koncercie, w filharmonii, w autobusie i u babci na urodzinach. Akademia Dobrych Manier jest nawiązaniem do tradycji i nauką wartości, które w dzisiejszych czasach są zaniedbywane w społeczeństwie. Zapraszamy do głosowania!
fot.


data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

Z radością informujemy, że projekt ADM - Akademia Dobrych Manier Miejskiego Dom Kultury "Muflon" w Jeleniej Górze - Sobieszowie zakwalifikował się do programu grantowego "Tesco. Decydujesz, Pomagamy". Następnym etapem w programie jest głosowanie klientów Tesco, którzy otrzymują żeton do głosowania przy każdorazowym zakupie.

Zachęcamy Państwa do głosowania na ADM - Akademia Dobrych Manier, dzięki Państwa głosom (żetonom) dwadzieścioro dzieci w wieku szkolnym weźmie udział w bezpłatnych warsztatach etykiety. Warsztaty będą miały miejsce w MDK Muflon w terminie od grudnia 2017 do kwietnia 2018.

Celem ADM - Akademia Dobrych Manier jest ułatwienie dzieciom i młodzieży dostępu do kultury, przekazanie wiedzy, w teorii i praktyce, o zachowaniu w różnych miejscach i sytuacjach także w teatrze, filharmonii, kinie, galerii sztuki, czy muzeum. ADM - Akademia Dobrych Manier daje umiejętności, które likwidują bariery lęku, niewiedzy i oporu wobec nieznanego. ADM - Akademia Dobrych Manier kształtuje poprawne wzorce komunikacji społecznej oraz poszerza horyzonty. Zachęca, by ze swobodą i pewnością siebie dzieci wchodziły w relacje społeczne, także poza znanym sobie środowiskiem.

ADM - Akademia Dobrych Manier: "Etykieta ucznia na co dzień" oraz "Etykieta ucznia przy stole" to 7 spotkań dla 20 uczestników, które zwiększą ich wiedzę na temat właściwego zachowania się w miejscach publicznych, to poprawa relacji z osobami starszymi oraz rówieśnikami, to wiedza na temat zachowania w sieci i użytkowania nowych technologii (net-etykieta), to znajomość zasad zachowania się przy stole.

Mogą Państwo głosować na ADM - Akademia Dobrych Manier w następujących sklepach Tesco: 

  • Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II 17,
  • Jelenia Góra, ul. Wolności 239a,
  • Karpacz, Al. Wielkopolska 7.

Głosowanie trwa do 31 października.

Każdy żeton się liczy. MDK Muflon liczy na Państwa. Niech rok 2018 będzie rokiem savoir vivre'u.

Galeria Zdjęć ( 2 )
^^ zamknij galerię

Autor: MDK Muflon | Data publikacji: 2017-10-11 11:24:49
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
125 | 320

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry