REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Policja i straż graniczna skontrolowała 17 cudzoziemców

2017-09-14 09:34:48
Działania rozpoczęły się od otrzymania informacji przez dzielnicowego, iż na terenie Gryfowa Śląskiego cudzoziemcy okazyjne i okresowo pod marketami sprzedają komplety noży lub pościeli.
fot.


data='kampanie/24jgora700x110nmf.swf' width='700' height='110'>

Dzielnicowy celem zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i przeciwdziałając popełnianiu przestępstw postanowił poszerzyć informację wśród której uzyskał adres gdzie te osoby mogą przebywać oraz dane aut którymi się poruszają. W związku z podejrzeniem, iż mogą tam przebywać nielegalnie cudzoziemcy, poproszono o pomoc straż graniczną. Jak się okazało w budynku znajdującym się w jednej z miejscowości koło Gryfowa Śląskiego zamieszkiwało 17 cudzoziemców, kobiet, mężczyzn i dzieci. Osoby te przedłożyły dokumenty do kontroli oraz wyjaśniły, że okazyjne próbują sprzedać zakupione w Warszawie rzeczy na terenie powiatów lwóweckiego, lubańskiego oraz jeleniogórskiego. Dokonano dokładnej i szczegółowej kontroli pobytu tych osób na terenie Polski. - czytamy na stronie lwóweckiej policji.

Z informacji uzyskanych od mieszkańców gminy Gryfów Śląski, na terenie której przebywali cudzoziemcy wynika, iż byli to obywatele narodowości romskiej. Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zauważą cudzoziemców próbujących sprzedawać różnego rodzaju rzeczy na parkingach, na wsiach lub żebrzące albo wykorzystujące dzieci do żebrania o natychmiastowe poinformowanie o tego typu zdarzeniach policję dzwoniąc na numer 112.

 

źródło - www.lwowecki.info


Autor: | Data publikacji: 2017-09-14 09:34:48
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
199 | 520

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 5 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry