REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
festiwal mineralow

Ranił nożem ochroniarza

2017-09-11 15:34:43
Mężczyzna miał już na swoim koncie atak na ochroniarza i złodziejskie ekscesy w dyskontach handlowych. Dziś około godziny 13. w jednym z nich ranił nożem pracownika ochrony, który zwrócił mu uwagę, że należy zapłacić za towar.
fot.


data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

Do zdarzenia doszło w dyskoncie przy ul. Dąbrowskiego w Lubaniu. Jak relacjonują świadkowie młody mężczyzna wszedł do sklepu, gdzie z jednej z półek wziął sobie pączka i rozpoczął jego konsumpcję. Jako że był już znany, z wcześniejszych kradzieży w sklepie, był pilnowany przez ochronę.

Kiedy chciał wyjść ze sklepu ochroniarz zwrócił mu uwagę, że za zjedzony towar należy zapłacić. Wtedy zaczęła się awantura i przepychanie, w pewnym momencie mężczyzna wyciągnął długi kuchenny nóż i zadał cios ochroniarzowi – opowiadała nam kobieta, która była w sklepie podczas awantury.

Pracownik ochrony przed ciosem zasłonił się ramieniem, w które ugodził nóż. Mimo odniesionej rany zdołał zatrzymać złodzieja do przyjazdu policji.

Jest to mieszkaniec Lubania w wieku około 20 lat, znany tutejszej policji z różnych wykroczeń. Mężczyzna próbował wyjść ze sklepu nie uiszczając należności za zabrany towar. W trakcie zatrzymania ranił pracownika ochrony ostrym narzędziem w ramię. Ranny mężczyzna został przewieziony do lubańskiego szpitala. W tej chwili prowadzone są czynności, więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć w dniu jutrzejszym – usłyszeliśmy od asp. Magdaleny Juźwickiej, oficer prasowej KPP w Lubaniu.

Ze zdobytych przez redakcję informacji wynika, że to nie pierwszy atak na ochroniarza jakiego dopuścił się 20-latek. Przed kilku tygodniami w innym sklepie uderzył ochroniarza kubkiem w twarz podczas próby kradzieży kawy. Niestety decyzją prokuratury po kilku dniach opuścił areszt.

Niestety, dziś nie udało się nam uzyskać komentarza Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, co było przyczyną takiej decyzji. W dniu jutrzejszym będziemy czynili starania, aby uzyskać odpowiedź na postawione pytanie.

źródło - www.eluban.pl

Autor: | Data publikacji: 2017-09-11 15:34:43
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
909 | 3551

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 8 + 1 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry