REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Pełna mobilizacja w Karkonoszach!

2017-08-09 08:32:15
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Już w najbliższy piątek o godzinie 18:30 piłkarze Karkonoszy zmierzą się z Pogonią Świerzawa w ramach rozgrywek Pucharu Polski.


fot.


data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

 

Nasi najbliżsi rywale to jeden z najmocniejszych zespołów jeleniogórskiej Klasy Okręgowej. W poprzednim sezonie musieli jednak uznać wyższość Sudetów Giebułtów (11 pkt) oraz Olimpii Kamienna Góra (7 pkt).

Zespoły, które już za trzy dni spotkają się przy Złotniczej wygrały swoje ostatnie mecze sparingowe. Karkonosze pokonały wspominane Sudety 2-1 natomiast drużyna Pogoni okazała się lepsza od Dębu Siedliska wygrywając 4-2.

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie zobaczymy gospodarzy w najmocniejszej “11”. Szkoleniowiec biało – niebieskich nie ukrywa, że jego podopieczni od pierwszych minut zaatakują. Chcemy pokazać kibicom na co nas stać. Dokonaliśmy dużych wzmocnień w przerwie między sezonami. Stać nas na dobrą i skuteczną grę, którą będziemy chcieli przekonać jak największą liczbę kibiców, że na te drużynę warto stawiać i warto jej kibicować. Zapraszamy serdecznie w piątek o godzinie 18:30 na stadion przy ul. Złotniczej 12. – Powiedział nam Marek Siatrak.

Na mecz z Pogonią nie będą sprzedawane bilety, będzie to więc idealna okazja by w jak największym gronie przekonać się o potencjale jeleniogórzan. Serdecznie zachęcamy do zabrania ze sobą rodzin, znajomych i przyjaciół. Rozpocznijmy wspólnie marsz, który może dać nam awans w 65 rocznicę istnienia MKS Karkonosze Jelenia Góra!

Konrad Ambroży

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: KS Karkonosze JG | Data publikacji: 2017-08-09 08:32:15
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
326 | 697

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 8 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Erwina, Kamila, Szymona.
REKLAMA:
Do góry