REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
festiwal mineralow

Nowi zawodnicy w Karkonoszach. Będzie walka o awans?

2017-08-04 08:44:10
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Wczoraj (04.08) na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze przedstawiono nowych zawodników Karkonoszy Jelenia Góra.

fot. KSK


data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

 

Tym razem koncepcja wydarzenia różniła od zeszłorocznej. Konferencja została zrealizowana częściowo na płycie boiska oraz w biurze klubu, gdzie przed kamerami i aparatami fotograficznymi wystąpili trener Siatrak oraz nowi piłkarze: Patryk Bębenek, Daniel Gałach, Michał Staniszewski, Oskar Giziński, Paweł Michalik oraz stary-nowy Tomasz Palimąka, do którego zostało zaadresowane najciekawsze tego dnia pytanie.

Nie zabrakło pytań o atmosferę w zespole, o to jak nowi piłkarze oceniają klub, który będą teraz reprezentować no i co oczywiste jakie cele stawia przed swoją drużyną trener Siatrak oraz zarząd KS Karkonosze. Piłkarze wraz ze szkoleniowcem zgodnie potwierdzili, że w szatni dominuje temat długiej i zażartej walki o najwyższy stopień podium a doskonały klimat wśród zawodników może w tym tylko pomóc. Taka odpowiedź musiała poskutkować wywołaniem do tablicy przedstawicieli zarządu. Ci odpowiedzieli w podobnym tonie: “Walka o awans trwać będzie nie tylko na boisku. W zaciszu gabinetów i biur prowadzone są rozmowy, które mają zagwarantować odpowiednie środki finansowe na działalność Karkonoszy.”

Na koniec przedstawiciele mediów zapytali o tajemniczego sponsora, który finansuje aż połowę wzmocnień. W związku z tym nie musimy już dalej trzymać tego w tajemnicy. Nowym sponsorem “biało – niebieskich” oficjalnie, już za kilka dni zostanie Pan Marcin Kaflik, któremu zawdzięczamy pojawienie się w klubie Patryka Bębenka, Daniela Gałacha oraz Oskara Gizińskiego.

Galeria Zdjęć ( 2 )
^^ zamknij galerię

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: KSK | Data publikacji: 2017-08-04 08:44:10
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
462 | 1197

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi.
REKLAMA:
Do góry