REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Przygotowania trwają nie tylko na boisku

2017-07-21 11:01:59
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Trwają przygotowania do sezonu 2017/2018. Piłkarze Karkonoszy w pocie czoła pracują pod okiem trenera Siatraka. Cel? Wynik lepszy niż w poprzednich rozgrywkach. Jego realizacja nie zależy jednak wyłącznie od nich.

fot. KS Karkonosze


data='kampanie/6_18_kino_kobiet.swf' width='700' height='110'>

 

Podczas, gdy zawodnicy wylewają litry potu przy Złotniczej wiele pracy ma też zarząd klubu. Przygotowanie do gry kilkunastu grup młodzieżowych oraz drużyny seniorskiej to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Już teraz należy ustalić miejsca, godziny treningów oraz meczy każdego z zespołów, a także zarezerwować boiska, przygotować stroje i sprzęt treningowy.

Podstawą funkcjonowania klubu sportowego zawsze będzie jednak jego budżet. To stan konta bankowego będzie determinował działania podejmowane poza wcześniej opisanymi.

Nie trzeba być wieloletnim, zagorzałym fanem sportu, by wiedzieć, że problem pieniędzy dotyka jeleniogórskie kluby praktycznie od zawsze. Bez większych perspektyw na milionowego inwestora Karkonosze podjęły trud budowy budżetu, na który składać będą się wpłaty od mniejszych przedsiębiorców i darczyńców. W ostatnim czasie do “Klubu Biznesu” dołączył Pan Marek Obrębalski, były prezydent miasta oraz doktor nauk ekonomicznych, a także automyjnia NIAGARA znajdująca się przy ulicy Grunwaldzkiej 68 w Jeleniej Górze.

Klub aktywnie poszukuje kolejnych sponsorów i darczyńców. Dzięki dużym zasięgom mediów elektronicznych oraz aktywności poza stadionem dysponuje ciekawą i skuteczną ofertą reklamową. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl.

 

Konrad Ambroży

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: KS Karkonosze | Data publikacji: 2017-07-21 11:01:59
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
398 | 818

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 1 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Erwina, Kamila, Szymona.
REKLAMA:
Do góry