REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

XX Lato Agatowe to już historia

2017-07-17 08:35:48
XX jubileuszowe Lwóweckie Lato Agatowe dobiegło końca. Jak było? Dla wielu mieszkańców oraz licznych gości był to fantastyczny czas zabawy, spotkań ze znajomymi, przyjaciółmi, czas nowych znajomości, czas zakupów, szaleństwa w wesołym miasteczku i niezapomnianych przeżyć podczas koncertów.
fot. lwowecki.info

 

Teraz przyszedł czas na podsumowania, porządki, rozliczania i płatności. 

W sobotę pokazaliśmy coś, co wielu wolałoby przemilczeć, jak struś schować głowę w piasek i udawać, że tego nie było i nie ma, że podczas LLA nie była prowadzona promocja imprezy konkurencyjnej. Tylko czy ukrywanie prawdy coś zmieni? Kto ubolewa nad odejściem wieloletnich współorganizatorów wystaw a wraz z nimi ich przyjaciół kolekcjonerów, wystawców dobrze wie do kogo mieć żal. My wierzymy w słowa burmistrz Szczęsnej, która w wywiadach mówiła, że nie ma zagrożenia dla LLA, więc „niech sobie coś tam promują”. My tam przecież nie pojedziemy, bo wierzymy pani burmistrz. 

W sobotę ważne i niezwykle trudne pytania padły ze strony Browaru Lwówek, który na profilu społecznościom pyta, co zrobić z własnym browarem podczas dużych imprez?

„Odnosimy wrażenie, że przeszkadzamy w Lwówku Śląskim i zawsze wtedy kiedy tysiące ludzi przyjeżdża do miasta. Miasto traktuje Browar zawsze egoistycznie jedynie do promowania siebie i swoich interesów nie ma wątpliwości co do wagi miejsca w tej strategii naszego Browaru.

Warto zadać pytanie:
1.Czy Tyskie ma interes w prowadzeniu polityki wypychania Lwóweckiego Browaru
z LLA? - odpowiedź musi być twierdząca. 
2. Ile warta jest lojalność władz miasta wobec własnego Browaru? 
3. Czy te srebrniki pozwolą spokojnie władzom miasta spać?” – polecamy profil Browaru, gdzie znajduje się szersza ocena.

To kolejny kontrowersyjny, ale jakżeż prawdziwy głos w sprawie promocji Lwówka Śl. i organizacji LLA. Kolejnym niepopularnym w niektórych środowiskach będzie głos mieszkańców, którzy przez kilka dni mają problemy z wyjazdem samochodem do miasta, zaparkowaniem w centrum lub jego pobliżu, czy zaparkowaniem pod domem, gdyż brak strategicznych rozwiązań i przeznaczanie dla gości wszystkich miejsc wokół centrum sprawia mieszkańcom gminy sporo problemów. Podobnych niepopularnych głosów można w Lwówku usłyszeć więcej. LLA weszło już w wiek dorosły i jest to najwyższy czas, żeby nie zamiatać trudnych spraw pod dywan, chować głowy w piasek a problemy rozwiązywać. 

Niemniej nikt nie ma chyba wątpliwości, że dotychczasowe LLA było jedyną i niepowtarzalną imprezą w regionie, której zazdrościli nam nie tylko sąsiedzi zza miedzy. Dni Lubania, czy Złotoryi przy LLA wypadały blado. 

A jak Wy oceniacie LLA? Jak było?


Autor: lwowecki.info | Data publikacji: 2017-07-17 08:35:48
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
431 | 1540

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 5 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry