REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Piąta edycja "Mud Party" za nami!

2017-07-16 19:46:21
Piąta edycja "Mud Party" - imprezy dla miłośników błota, adrenaliny i offroad`u zakończyła się wczoraj (15.07) wyścigami na błotnym torze.
fot. Dariusz Gudowski

 

Piąta edycja imprezy organizowanej przez Andrzeja „Siojo” Wójcika obywała się na terenach Gminy Janowice Wielkie, gdzie zjechało się ok. 100 załóg z całej Polski. Kierowcy rywalizowali na kilku specjalnie przygotowanych odcinkach zawierających przeprawy wodne, trawersy czy strome podjazdy. Ich zadaniem było pokonanie ich w jak najkrótszym czasie a także zbieranie „pieczątek” rozlokowanych w najtrudniej dostępnych zakamarkach trasy.

 

Na odcinkach mogliśmy podziwiać pojazdy, które podzielono na 9 klas : quad, turystyk, turystyk wyczyn, turystyk z wyciągarką, wyczyn, wyczyn elektryk, adventure, extreme, UTV. W tym roku organizatorzy umożliwili uczestnikom pokonanie trasy także na piechotę! Sprawny przejazd odcinków utrudniła dodatkowo ulewa, która przeszła nad Janowicami przez co teren stał się grząski i śliski. Na deser w sobotnie popołudnie odbyły się widowiskowe wyścigi równoległe na błotnym torze. Tuż po zawodach odbyła się biesiada – naczelnym celem imprezy jest bowiem integracja środowiska miłośników offroad`u których w samej Jeleniej Górze jak i jej okolicach nie brakuje.

Galeria Zdjęć ( 50 )
^^ zamknij galerię

Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2017-07-16 19:46:21
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
333 | 951

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry