REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Perły - obowiązkowy atrybut kobiecej elegancji

2017-06-19 10:53:02
Najsłynniejsze domy mody wciąż stawiają na te właśnie klejnoty. Wyznacznik dobrego gustu, ponadczasowy składnik eleganckich stylizacji, klejnot idealnie nadający się na każdą okazję - kobiety kochają perły, jako piękne kamienie pozbawione cech zbędnego przepychu.

fot. EACTIVE


 

Sznury pereł pojawiają się zarówno w modowych propozycjach w stylu retro, jak i tych dedykowanych zdecydowanie nowoczesnym kobietom. Dlaczego kobiety wciąż wybierają perły? I dlaczego nie powinno ich zabraknąć także wśród Twojej kolekcji biżuterii?

Ikony mody, gwiazdy filmu, kobiety sławne i bogate – wszystkie połączyła miłość do pereł

Perły to klejnoty będące niekwestionowanym atrybutem kobiecej elegancji. Sznur tych drogocennych klejnotów zawsze był obiektem pożądania kobiet. Sofia Loren, Audrey Hepburn, Jackie Kennedy, Lady Diana, czy Księżna Grace z Monaco – wszystkie pokochały perły, i nosiły je z dumą do najbardziej wytwornych kreacji. Nic zatem dziwnego, że światowe domy mody niezmiennie hołdują zasadzie sformułowanej przez Jackie Kennedy mówiącej, że „Perły są zawsze odpowiednie”.

Biżuteria z pereł - źródło nieustannych inspiracji

Na czym polega fenomen tych wyjątkowych klejnotów? Ciekawe informacje na ten temat można znaleźć na stronie https://gemlord.pl/. Perły stanowią doskonałe źródło modowych inspiracji i to bez względu na nasz wiek, porę dnia, czy też indywidualny styl. Nie tak krzykliwe jak diamenty, w dyskretny sposób podkreślają klasę i gust kobiety. Zachwycające bogactwem barw i niezwykłymi zjawiskami optycznymi powstającymi na ich powierzchni mogą być olśniewającym dodatkiem do eleganckiej kreacji lub stroju codziennego zarówno młodej kobiety jak i dojrzałej pani. Warto jednak postarać się, aby były to perły wyjątkowej jakości - te o wysokim połysku pozwolą nam błyszczeć i staną się przedmiotem zachwytu otoczenia. Unikajmy jednak tanich imitacji czy pereł o słabej jakości - te mogą zepsuć każdą kreację. Zamiast licznych ozdób z tanich pereł wybierzmy coś wyjątkowego - już jeden naszyjnik zrobi duże wrażenie jeśli będzie to naszyjnik z pereł naprawdę wysokiej klasy.


Autor: EACTIVE | Data publikacji: 2017-06-19 10:53:02
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
203 | 572

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 9 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry