REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

W MDK Muflon Porankowe Krasnoludki przywitały wakacje

2017-06-19 10:31:05
Oj, działo się, działo, w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w Jeleniej Górze - Sobieszowie, na ostatnim poranku rodzinnym przed wakacjami. Na scenie pojawiły się trzy wesołe krasnoludki, Dzióbek, Łasuszek i Ciekawe Jajo. Dawały dobre rady, śpiewały i tańczyły ze wszystkimi. Na warsztatach plastycznych powstały przenośne morza ze złotą rybką, która spełnia marzenia.
fot. MDK Muflon


W niedzielne południe 18 czerwca 2017 odbył się ostatni w roku szkolnym 2016/2017 poranek rodzinny pt. 'Siódmy krasnoludek". Wspólnie podsumowano przeżyte na porankach przygody, śpiewając zwrotki piosenki: "Zdobyłem skrzynię skarbów, byłem też piratem / i w groźnej masce wilka przestraszyłem tatę / robiłem rakietę i miecze balonowe / i ludzika z piernika, co lukier miał na głowie", a także: "Chodzę na poranki, bo każdy gdzieś chodzi / starsi do pracy, a do szkoły młodzi / a mi tu jest dobrze, a mi fantastycznie / wyczaruję różdżkę i robi się magicznie".

Jak zawsze program poranka był bardzo bogaty, obejrzano jeszcze film z majowego "Ciachomaniaka", potem tradycyjny reportaż "Muflon Faktów", w którym odpowiadano na trudne pytanie 'Po co są witaminy"?, odtańczono energiczny wakacyjny taniec 'Aram zam-zam' i odpoczywano przy kolejnym odcinku przygód Kuby i Śruby w krainie Królewny Śnieżki, Siedmiu Krasnoludków i złośliwej Baby Jagi.

Na warsztatach plastycznych złota rybka, lazur morza i spienione fale z białej fasoli przypomniały, że nadchodzi czas podróży i odwiedzania dalekich miejsc.

A na zakończenie były nagrody dla wszystkich wytrwałych "Porankowiczów". Posiadaczom porankowych książeczek z naklejkami rozdano nagrody za wytrwałość i zaangażowanie. Jednak nie pozwolono, by żadne z dzieci wyszło z pustymi rękami.

Prowadzący (Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej) z całego serca podziękowali dzieciom za 10 miesięcy doskonałej zabawy, życzyli im, by miło wypoczywały na wakacjach i łapały dużo słońca.

Kolejna edycja poranków rodzinnych w sezonie 2017/2018 ruszy już we wrześniu 2017. Cena biletu to 15 zł dla jednego dziecka, opiekunowie bezpłatnie uczestniczą w zabawie.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Patronat medialny sprawuje Telewizja DAMI, Muzyczne Radio oraz Nowiny Jeleniogórskie.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Termy Cieplickie Sp. z o.o., Jelenia Plast Sp. z o.o., Sklep Mały Bucik, Sklep Internetowy Dziecko i My, Sala zabaw Happy Kids, Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne "Erazma i Pankracego".

Galeria Zdjęć ( 11 )
^^ zamknij galerię

Autor: MDK Muflon | Data publikacji: 2017-06-19 10:31:05
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
133 | 334

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry