REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Rajd pojazdów zabytkowych i inne atrakcje w Karpaczu

2017-06-19 10:24:50
W piątek - 16 czerwca, późnym popołudniem do Karpacza dotarł Oławski Charytatywny Rajd Koguta Pojazdów Zabytkowych. Deptak wypełnił się blisko setką motoryzacyjnych perełek, wśród których zobaczyć można było m.in. poczciwe małe i duże fiaty, trabanty, "nyski" czy volkswageny "ogórki". Uczestnicy rajdu zostali przywitani przez Wiceburmistrz Karpacza Kamilę Cyganek oraz włodarzy Oławy - Burmistrza Tomasza Frischmanna i Wiceburmistrz Małgorzatę Pasierbowicz.

fot. UM Karpacz


 

Sobotnia, dość chłodna i deszczowa aura nie przeszkodziła fanom małych, plastikowych klocków spotkać się na III Rodzinnym Budowaniu z Klocków LEGO. Każdy kto pojawił się na imprezie miał szansę dołożyć swój klocek (lub bardzo dużo klocków :) ) do wspólnego projektu krasnala, składającego się z ponad 13 tys. elementów. Na uczestników czekały także warsztaty prowadzone przez Muzeum Zabawek i Karkonoski Park Narodowy oraz gry sprawnościowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Imprezę uświetnił także koncert Miejsko-Harcerskiej Orkiestry Dętej z Kórnika.  

W niedzielne popołudnie, w parku przy ul. Nadrzecznej odbyła się impreza integracyjna Jany, czyli obchody Nocy Świętojańskiej. Dla dzieci przygotowano konkurs wyplatania wianków oraz gry i zabawy terenowe. Dorośli jak zawsze doskonale bawili się przy występie zespołu Złota Aura. Aby parkowej tradycji stało się za dość, odbył się także (bardzo zacięty) Turniej w Boule o Puchar Burmistrza Karpacza. Tytuł mistrzowski trafił tym razem do drużyny: Jerzy Książkiewicz i Dariusz Janiszewski.

Po weekendzie integracyjnym, szykujmy się na kolejne atrakcje - przed nami weekend ULTRA sportowy  :)

Galeria Zdjęć ( 13 )
^^ zamknij galerię

Autor: UM Karpacz | Data publikacji: 2017-06-19 10:24:50
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
294 | 941

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 8 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry