REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Włamywacz chciał ukryć się przed policjantami pod kocami i ubraniami

2017-06-18 19:29:47
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który korzystając z nieobecności właściciela włamał się do jednego z mieszkań na terenie miasta i zamierzał je okraść. Funkcjonariusze powiadomieni przez czujnego sąsiada o podejrzeniu popełnienia przestępstwa natychmiast pojechali na miejsce i znaleźli sprawcę, który ukrył się pod kocami i ubraniami. Za swój czyn odpowie on teraz przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
fot.


Policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem.

Do tego zdarzenia doszło kilkanaście minut po północy w Jeleniej Górze. 24-latek w trakcie nieobecności właściciela mieszkania wszedł do środka, a następnie przygotował do wyniesienie wszystkie przedmioty, które mógłby szybko sprzedać.

Nie zdążył jednak nic ukraść, gdyż jeden z czujnych mieszkańców o podejrzeniu włamania powiadomił Policje. Funkcjonariusze natychmiast przyjechali na miejsce i zatrzymali 24-latka. Znaleźli go schowanego pod kocami i odzieżą.

24-latek trafił prosto do policyjnego aresztu i za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Autor: | Data publikacji: 2017-06-18 19:29:47
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
318 | 933

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry