REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Włókniarz Leśna traci awans przegrywając z Kwisą

2017-06-16 18:44:32
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
W ostatniej kolejce sezonu 2016/17 Kwisa Świeradów na swoim boisku pokonuje pretendenta do awansu Włókniarza Leśna 2:0. Lider z Leśnej nie był bez szans w tym spotkaniu, zagrażał nam wielokrotnie ale nie wykorzystał w pełni wypracowanych akcji pod polem karnym Kwisy co się w drugiej części spotkania zemściło.
fot. Bodzio


Włókniarz grał pod presją bo miał za plecami Victorię. Remis w ostateczności dał by awans Leśniakom  ale i ten plan nie wypalił. Przed  pierwszym gwizdkiem Arbitra w tym spotkaniu miała miejsce mała uroczystość. Wojtek Ostrejko oraz Michał Rojek otrzymali z rąk prezesa Piotra Chowańskiego koszulki z nadrukiem ilości strzelonych bramek dla naszego zespołu kolejno Ostrejko trafień 400 Rojek 100. Gratulujemy.

Wracając do spotkania to Kwisa miała lepszy początek, zaatakowała i była przed szansą zdobycia prowadzenia w pierwszych minutach spotkania  Rojek mógł się wpisać na listę strzelców, nie wiele zabrakło piłka ostatecznie przeszła obok słupka.

W późniejszych minutach pierwszej połowy oba zespoły szły na wymianę ciosów ataki z jednej i z drugiej strony wiele groźnych sytuacji Obaj golkiperzy mieli co robić i obaj się  napracowali w pierwszej połowie. Remis do przerwy dawał awans Włókniarzowi i tak te zbyło ale tylko do 68 minuty kiedy to na boisku pojawia się Ozga zmiana za Mackiewicza. To własnie populanry Ozi wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i zdobywa prowadzenie, piłka wpada pod poprzeczkę gości. Wielka radość i euforia zapanowała na trybunach jak i na ławce rezerwowych naszego zespołu.

W ostatnich 25 minutach goście za wszelką cenę próbują wyrównać, atakują podchodzą pod nasze pole karne bez skutecznie bo w naszej bramce bardzo dobrze spisuje się Kacper Witczak jego postawa i to w jaki sposób podszedł do meczu było godne pochwały dłonie same układały się do oklasków. Włókniarz grał nerwowo i popełniał błędy. Doszły do tego jeszcze kłótnie po miedzy zawodnikami  i gra w dziesiątkę. Włókniarz grał w osłabieniu do końca spotkania. Wykorzystują to nasi piłkarze zdobywając w ostatniej minucie doliczonego czasu gry dosłownie 40 sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra bramkę dla Kwisy zdobywa Ostrejko. 2:0 Gol pada po udanej przeprowadzonej akcji oskrzydlającej. Koniec spotkania i wielka radość naszego zespołu Kwisa zwycięża i udowadnia że lider nam nie straszny. Włókniarz schodzi pokonany i bez szans na awans a był tak blisko my odnosimy zasłużone zwycięstwo i w dobrych nastrojach, humorach kończymy ten sezon.Sezon który obfitował w wielkie emocje i dał nam dużo radości z gry.

Galeria Zdjęć ( 9 )
^^ zamknij galerię

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: Bodzio | Data publikacji: 2017-06-16 18:44:32
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
584 | 1389

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 3 + 10 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry