REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Już w niedzielę turniej im. Dawida Badeckiego

2017-06-07 13:31:42
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Wydarzenie odbywa się w dniu: 11-06-2017
Już po raz trzeci nasz klub postanowił przypomnieć o Dawidzie. Dwa tygodnie wcześniej niz przed rokiem czyli 11.06.2017 równo o godzinie 10.00 młodzi adepci zaczną swoje piłkarskie zmagania oczywiście przed pierwszymi gwizdkami oficjalnie rozpoczniemy turniej przemową.
fot. LKS Lotnik Jeżów Sudecki

 

Jak co roku trzy najmłodsze grupy będą pokazywać swoją kreatywność, zaangażowanie oraz stricte piłkarskie umiejętności. W tym roku zgłosiły się do tunieju aż 32 drużyny. W najmłodszej kategorii Skrzat czyli rocznik 2010 i młodsi, zawodnicy będą czarować licznie zgromadzoną publiczność swoimi umiejętnościami na trzech odpowiednio dostosowanych boiskach do wieku oraz ilości osob przebywającej jednoczesnie na boisku. W kategoriach żaka oraz orlika, zgłosiło się po 10 drużyn, które będą rozgrywac swoje mecze na dwóch boiskach. Drużyny przybywają zarówno z okręgu jeleniogórskiego jak i całego dolnegośląska. 

Oczywiście specialnością młodzieżowych grup lotnika są zaangażowani oraz pomocni rodzice, którzy również w tym roku stworzą świetną atmosferę i każdy będzie mógł spróbowac pyszne dania z grilla, napić się ciepłych napoi oraz skosztowac pysznej lemoniady. Nie można by tu było pominąć specialności tej żeńskiej cześci roziców czyli przepysznych ciast, których jak twierdzi sam organizator nie jest w stanie odmówić. 

W czasie kiedy młodzi zawodnicy nię będą rozgywac meczu maja do dysypozycji wiele świetnych atrakcji. Skręcania różnego typu postaci z balonów, pobawic się na dmuchanych zamkach oraz te najważniejsze dla Maćka Maćkowskiego czyli bańki, zarówno te małe jak i duże :)

 

Jak mówi sam organizator " Chcielibyśmy aby ten dzień po raz kolejny przypominał nam osobe Dawida i w jak stosunkowo krótkiem czasie dużo zrobił dla naszego klubu i nie tylko lecz również przedstawić dzieciom jego osobe"

Dzień przed turniejem organizatorzy, trenerzy oraz najblżsi udadzą się na grób Dawida aby powspominać tylko i wyłącznie te dobre chwile związane z jego osobą.

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: LKS Lotnik Jeżów Sudecki | Data publikacji: 2017-06-07 13:31:42
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
220 | 872

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 7 + 10 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Jerzego, Wojciecha.
REKLAMA:
Do góry