REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Udane starty w ważnych zawodach pływackich klasy sportowej.

2017-05-29 19:12:10
Kategoria: Sport -> Pozostałe
W dniach 19-20 maja uczniowie klasy sportowej o profilu pływanie ze szkoły podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze wraz z młodszymi zawodnikami z KS Just Swim Jelenia Góra wzięli udział w
Drużynowym Wieloboju Pływackim 10 -11 lat., który odbył się w Nowej Rudzie.
fot.

Dzielnie reprezentowało klasę sportową: Bartosz  Bancewicz, Oliwier  Barczyński, Florian  Bednarz, Oliwia  Górka, Maja Jędruch, Greta  Jośko, Weronika  Wojtaczka, Agata  Zapora oraz osoby klubu  Just Swim: Olimpia  Puszkiel, , Hubert  Skowron, Krystian  Kasprzak , który to zdobył 3 medale, brąz na 50m stylem grzbietowym i 2 srebra w wyścigu na 50m stylem klasycznym, 100m stylem zmiennym, gdzie po wyrównanej walce przegrał o przysłowiowy „włos” 1 miejsce. Nadmienić również trzeba, iż ten sam zawodnik w klasyfikacji chłopców 10-letnich zajął 2 miejsce. Gratulacje! W punktacji drużynowej klasa sportowa zajęła 4 miejsce.

          „Założyliśmy sobie, że udział klasy sportowej w wieloboju drużynowym,  jest nakierowany by ustanowić rekordy życiowe w bardziej wymagających konkurencjach, a także ważnym wydarzeniem pod względem sportowym, ponieważ w tych zawodach startowali tylko ich rówieśnicy. Wiec mogli porównać na jakim poziomie umiejętności są przygotowani inni zawodnicy w tej samej kategorii wiekowej.  Wszyscy startujący z klasy sportowej i z klubu  ustanowili rekordy życiowe, co cieszy i daje motywację do dalszej pracy. To wskazuje, że obraliśmy dobry kierunek  prowadząc zajęcia  i treningi w klasie sportowej o profilu pływanie. Gratulujemy wyników, życząc jednocześnie wytrwałości i zaangażowania”- podkreślają szkoleniowcy Andrzej Jaworski i Marcin Binasiewicz.

 

Galeria Zdjęć ( 6 )
^^ zamknij galerię

Autor: | Data publikacji: 2017-05-29 19:12:10
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
231 | 772

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Jerzego, Wojciecha.
REKLAMA:
Do góry